Gwiazdy

Irena Santor ma jeden ważny cel. Jakie są noworoczne postanowienia piosenkarki?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Irena Santor

Irena Santor porzuciła scenę, ale pozostaje w stałym kontakcie z mediami. Pierwsza dama polskiej piosenki w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że ma się nieźle i pragnie "żyć do końca świata i jeden dzień dłużej". Czy gwiazda ma postanowienia noworoczne?

Irena Santor zakończyła karierę

Irena Santor zapisała się w historii polskiej kultury jako "pierwsza dama polskiej piosenki". Gwiazda na scenie spędziła większość życia. Wszystko dlatego, że karierę zaczęła bardzo wcześniej. Już w wieku 16 lat trafiła do kultowego Zespołu Pieśni i Tańca "Mazowsze". Wokalistka o niezwykłym talencie i urzekającej barwie głosu szybko została solistką.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

Jej najznamienitsze utwory to "Walc Embarras", "Już nie ma dzikich plaż", "Małe mieszkanko na Mariensztacie", "Powrócisz tu" czy "Tych lat nie odda nikt". Artystka udała się na zasłużoną emeryturę w wieku 86 lat.

Irena Santor - jakie ma postanowienia?

Artystka przyznała w wywiadach, że lata pracy na scenie dały się we znaki, kiedy zaczęło przychodzić do niej coraz większe zmęczenie. Moment pandemii okazał się idealny, by pozwolić sobie na wytchnienie. I choć wokalistka ma się świetnie oraz nie brak jej kreatywności i artystycznego ducha, dla własnego dobra i zdrowia dziś skupia się na odpoczynku. Zapytana o plany i postanowienia na 2023 rok twierdzi, że niczego nie zakłada.

- Ja już takich postanowień nie mam. Wszystko, co postanowiłam, to w gruncie rzeczy dotrzymałam, ale też są takie, których nie dotrzymałam. Jednak na razie mi nic nie grozi, żeby coś sobie postanawiać - powiedziała "Super Expressowi" Irena Santor.

- Jeśli mam mieć jakiś cel, to żeby żyć do końca świata i jeden dzień dłużej - dodała piosenkarka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Super Express

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości