Gwiazdy

Iga Krefft wyraża siebie poprzez muzykę. "Jestem na etapie odkrywania, jak przekuć traumę w coś świetlistego"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Słony kiss od Ofelii
Dzień Dobry TVNSłony kiss od Ofelii

Iga Kreff na scenie muzycznej znana jest jako Ofelia. Wokalistka niedawno wydała nowy singiel "Słony Kiss", który zapowiada jej kolejną płytę pt. "Osiem". Gwiazda w Dzień Dobry TVN uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojej twórczości i wyznała, jak odbudowuje swoją pewność siebie.

Ofelia i jej "Słony Kiss"

W przyszłym roku ukaże się nowy album Ofelii pt. "Osiem". Promuje go singiel "Słony Kiss", który opowiada o tym, jak kobiety zmagają się z ciągłym porównywaniem do innych, a także z oceną ich wyglądu.

- W miarę mojego dorastania zrozumiałam, że nie ma co się porównywać i lepiej po prostu docenić to, kim jestem. Jestem przykładem osoby, która mimo różnych przeciwności losu i słów krytyki, jakie przez całe życie słyszałam, pracuję na to, by swoją pewność odbudowywać. Nawet występ taki jak dzisiaj jest dla mnie wyzwaniem, żeby zapomnieć, schować gdzieś swoje kompleksy - powiedziała Iga Krefft.

Tytuł nadchodzącej płyty "Osiem" symbolizuje różne wcielenia wokalistki. Każde z nich jest wyjątkowe.

- Przez całe życie nie do końca wpasowywałam się w jakieś stereotypy. Myślę, że z tego powodu wiele osób może się ze mną utożsamić. Nie jestem taka cicha, jak powinnam, taka kobieca, jak powinnam. Trochę pod prąd. Myślę, że trzeba robić z tego walor i o tym jest ta płyta. Tak naprawdę tyle wersji, ile w sobie mam, to jest mój kolor i powinnam z tego korzystać, najwięcej jak się da - podkreśliła artystka.

Iga Krefft i jej droga do pewności siebie

Iga Krefft niedawno wyznała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że borykała się z problemami związanymi ze zdrowiem psychicznym. To, co przeżyła, sprawiło, że teraz ma w sobie więcej siły i odwagi do działania i wyrażania siebie.

- Tak naprawdę droga do takiego dorastania jest spowodowana jakąś traumą, przykrym doświadczeniem. Jestem na etapie odkrywania tego, jak przekuć tę traumę w coś świetlistego. To długi proces, ale powiem szczerze, że jest całkiem fajny - przyznała Iga.

Krefft niebawem rusza w trasę koncertową. - Zaczyna się już w przyszłym tygodniu. 7 grudnia w Warszawie odbędzie się finał trasy w klubie Niebo. Po mikołajkach zapraszam wszystkich. Mogę zapewnić, że będzie dużo dobrej energii, akceptacji i wszyscy są zaproszeni - dodała wokalistka.

Ofelia na scenie Dzień Dobry TVN wykonała piosenkę "Słony kiss". Zobaczcie jej występ.

Ofelia w piosence „Słony kiss”
Ofelia w piosence „Słony kiss”
Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości