Gwiazdy

Iga Krefft wyraża siebie poprzez muzykę. "Jestem na etapie odkrywania, jak przekuć traumę w coś świetlistego"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Słony kiss od Ofelii

Iga Kreff na scenie muzycznej znana jest jako Ofelia. Wokalistka niedawno wydała nowy singiel "Słony Kiss", który zapowiada jej kolejną płytę pt. "Osiem". Gwiazda w Dzień Dobry TVN uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojej twórczości i wyznała, jak odbudowuje swoją pewność siebie.

Ofelia i jej "Słony Kiss"

W przyszłym roku ukaże się nowy album Ofelii pt. "Osiem". Promuje go singiel "Słony Kiss", który opowiada o tym, jak kobiety zmagają się z ciągłym porównywaniem do innych, a także z oceną ich wyglądu.

- W miarę mojego dorastania zrozumiałam, że nie ma co się porównywać i lepiej po prostu docenić to, kim jestem. Jestem przykładem osoby, która mimo różnych przeciwności losu i słów krytyki, jakie przez całe życie słyszałam, pracuję na to, by swoją pewność odbudowywać. Nawet występ taki jak dzisiaj jest dla mnie wyzwaniem, żeby zapomnieć, schować gdzieś swoje kompleksy - powiedziała Iga Krefft.

Tytuł nadchodzącej płyty "Osiem" symbolizuje różne wcielenia wokalistki. Każde z nich jest wyjątkowe.

- Przez całe życie nie do końca wpasowywałam się w jakieś stereotypy. Myślę, że z tego powodu wiele osób może się ze mną utożsamić. Nie jestem taka cicha, jak powinnam, taka kobieca, jak powinnam. Trochę pod prąd. Myślę, że trzeba robić z tego walor i o tym jest ta płyta. Tak naprawdę tyle wersji, ile w sobie mam, to jest mój kolor i powinnam z tego korzystać, najwięcej jak się da - podkreśliła artystka.

Iga Krefft i jej droga do pewności siebie

Iga Krefft niedawno wyznała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że borykała się z problemami związanymi ze zdrowiem psychicznym. To, co przeżyła, sprawiło, że teraz ma w sobie więcej siły i odwagi do działania i wyrażania siebie.

- Tak naprawdę droga do takiego dorastania jest spowodowana jakąś traumą, przykrym doświadczeniem. Jestem na etapie odkrywania tego, jak przekuć tę traumę w coś świetlistego. To długi proces, ale powiem szczerze, że jest całkiem fajny - przyznała Iga.

Krefft niebawem rusza w trasę koncertową. - Zaczyna się już w przyszłym tygodniu. 7 grudnia w Warszawie odbędzie się finał trasy w klubie Niebo. Po mikołajkach zapraszam wszystkich. Mogę zapewnić, że będzie dużo dobrej energii, akceptacji i wszyscy są zaproszeni - dodała wokalistka.

Ofelia na scenie Dzień Dobry TVN wykonała piosenkę "Słony kiss". Zobaczcie jej występ.

Ofelia w piosence „Słony kiss”
Ofelia w piosence „Słony kiss” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości