Gwiazdy

"House of Hammer". Pierwszy zwiastun szokującego dokumentu o amerykańskim aktorze trafił do sieci

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
 indiewire.com/variety.com
Armie Hammer

Światło dzienne ujrzał zwiastun serialu dokumentalnego Discovery+ "House of Hammer", który obnaży haniebne czyny, których miał dopuścić się Armie Hammer. Amerykański aktor został oskarżony o przemoc seksualną i kanibalizm, a to dopiero wierzchołek góry lodowej. Czego możemy spodziewać się po produkcji? Kiedy premiera?

Armie Hammer – historia upadku hollywoodzkiego aktora

Armie Hammer znany jest z takich produkcji jak: "The Social Network" czy "Kryptonim U.N.C.L.E.". Za rolę Olivera w melodramacie "Tamte dni, tamte noce" został nominowany do Złotego Globu. Natomiast w 2021 roku wypłynęły informacje, które zrujnowały jego karierę. Pod adresem popularnego aktora pojawiły się oskarżenia o napaści seksualne, stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej, a także skłonności kanibalistyczne. Prawnuk potentata naftowego Armanda Hammera zaprzeczał zarzutom.

Zobacz wideo: Zagraniczne gwiazdy

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Aktor został odcięty od pieniędzy swojej wpływowej rodziny i zniknął z życia publicznego. Ponoć wyprowadził się na Kajmany.

"House of Hammer" - serial dokumentalny

Serial dokumentalny "House of Hammer" ma obnażyć "złowrogie tajemnice" gwiazdora oraz jego rodziny, a także przyjrzeć się zarzutom z 2021 roku. - Oskarżenia o gwałty i nadużycia wysuwane wobec Armiego Hammera w ciągu ostatnich kilku lat to tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o rodzinę Hammerów - stwierdził Jason Sarlanis z Discovery+. - W "House of Hammer" jesteśmy świadkami naprawdę niepokojących zdarzeń i złowrogich sekretów, których pieniądze i władza nie mogły ukryć na zawsze - dodał.

Produkcja ma przedstawić "mrożącą krew w żyłach historię dysfunkcji i niegodziwości, które mają podstawy we władzy i pieniądzach". Głos zabierają co najmniej dwie z oskarżycielek gwiazdora oraz ciotka aktora Casey Hammer, która w swojej książce oskarżyła ojca o molestowanie seksualne. 

Jak podkreślił Jason Sarlanis z Discovery+, dokument stał się platformą dla niezwykle odważnych kobiet, które zgodziły się podzielić swoimi historiami. - Mamy nadzieję, że ich odwaga zainspiruje innych do kontynuowania ważnych rozmów na temat wykorzystywania w naszym społeczeństwie - przyznał.

Zobacz wideo: Lady Gaga w gwiazdorskiej obsadzie "Domu Gucci"

Lady Gaga w gwiazdorskiej obsadzie „Domu Gucci”
Lady Gaga w gwiazdorskiej obsadzie „Domu Gucci” Lady Gaga o roli w filmie "House of Gucci" Źródło: Dzień Dobry TVN

Serial "House of Hammer" - kiedy premiera?

Trzyodcinkowy serial dokumentalny "House of Hammer" ukaże się 2 września na Discovery+. Zobacz zwiastun:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło:  indiewire.com/variety.com

Źródło zdjęcia głównego: Tibrina Hobson/Stringer/Getty Images

Pozostałe wiadomości