Timothée Chalamet i Lily-Rose Depp nie są już razem. Aktor potwierdził, że znowu jest singlem

Timothee Chalamet

Timothée Chalamet to gwiazda filmu "Tamte dni, tamte noce". Modelka i aktorka Lily-Rose Depp jest córką Johny Deppa. Przez rok stanowili jedną z najgorętszych par show-biznesu. Niestety, związek się rozpadł, co aktor przyznał w wywiadzie dla brytyjskiego magazynu "Vogue"

Timothée Chalamet i Lily-Rose Depp nie są już razem

Para poznała się na planie filmowym pod koniec 2018 roku. Po raz pierwszy pojawiła się razem na czerwonym dywanie we wrześniu 2019 roku na festiwalu w Wenecji.
Związek 24-letniego aktora i 20-letniej córki Johnny’ego Deppa był jednym z najgorętszych w świecie show-biznesu. Oboje dbali o prywatność i nie publikowali wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Jadnak paparazzi śledzili ich na każdym kroku, uwieczniając miłosne chwile.
Jak się okazuje, romans dobiegł końca. Sami zainteresowani nie chcą zdradzić, co jest powodem rozstania. Timothée Chalamet w majowym wydaniu brytyjskiego "Vogue’a" potwierdził jednak, że jest singlem.

Timothée Chalamet i Lily-Rose Depp - poprzednie związki

Chalamet kilka lat temu umawiał się z córką Madonny, kiedy jeszcze byli uczniami w La Guardia High School of Music & Art and Performing Arts. Związek z Lourdes Leon również nie trwał długo.
Lily-Rose Depp tuż przed poznaniem gwiazdora filmu „Tamte dni, tamte noce” spotykała się z 28-letnim modelem Ashem Stymestem.

"Tamte dni, tamte noce" - druga część

24-letni aktor rozpoczyna przygotowania do roli w kontynuacji jednej z najgłośniejszych produkcji ostatnich lat. Informację o drugiej części potwierdził reżyser Luca Guadagnino.
Pierwsza część działa się we Włoszech w latach 80. To historia romansu nastoletniego Elio (Timothée Chalamet) i dwudziestokilkuletniego Olivera (Armie Hammer). Film został świetnie przyjęty przez krytyków i otrzymał cztery nominacje do Oscara. Zdobył jedną statuetkę - za najlepszy scenariusz.
Druga część ma przedstawiać losy bohaterów 5-6 lat później. Panująca pandemia koronawirusa pokrzyżowała jednak plany twórców, dlatego data premiery nie jest jeszcze znana.
Zobacz też:
Autor: Bartosz Tomaszewski

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości