Gwiazda filmu „Tamte dni, tamte noce” rozwodzi się po 10 latach małżeństwa: "Nasze dzieci pozostaną priorytetem"

Aktualizacja:

Armie Hammer i Elizabeth Chambers Hammer rozstali się po 10 latach od złożenia przysięgi małżeńskiej. O decyzji poinformowali we wspólnym oświadczeniu, które pojawiło się na ich profilach instagramowych. Co było przyczyną rozwodu?

Armie Hammer i Elizabeth Chambers Hammer rozstali się

Kolejne rozstanie w show-biznesie. Dopiero co w czerwcu pojawiła się informacja o rozwodzie Kelly Clarkson, a już miesiąc później rozpadło się inne znane małżeństwo. Mowa o Armiem Hammerze i Elizabeth Chambers Hammer, którzy sakramentalne „tak” powiedzieli sobie 10 lat temu.
We wspólnym oświadczeniu opublikowanym na ich instagramowych profilach zaznaczyli, że razem przebyli ze sobą niesamowitą podróż. Przyszedł jednak czas na rozpoczęcie nowego rozdziału i rozstanie.

Nasze dzieci, relacje wspólnie wychowujących je rodziców i bliskich przyjaciół pozostaną naszym priorytetem

- zaznaczyli Armie i Elizabeth. Jednocześnie poprosili o uszanowanie prywatności ich rodziny.

Armie Hammer i Elizabeth Chambers Hammer - historia miłości

Armie Hammer i Elizabeth Chambers Hammer poznali się w 2007 roku, gdy dziennikarka była jeszcze w innej relacji. Początkowo więc jedynie się przyjaźnili, jednak z czasem zrodziło się między nimi uczucie. Chambers zerwała z ówczesnym chłopakiem i wtedy już nic nie stało na przeszkodzie, by w 2008 roku mogła związać się z Hammerem.
W 2010 roku pobrali się, a 5 lat później na świat przyszło ich pierwsze dziecko – córka Harper. Po kolejnych 2 latach rodzina powiększyła się o syna, któremu nadali imię Ford.
Ponad miesiąc temu na profilu Elizabeth Chambers Hammer pojawił się post upamiętniający rocznicę ślubu.

10 lat małżeństwa, 12 razem i 13 jako najlepsi przyjaciele

- napisała pod fotografią z dnia ceremonii.
Zobacz także:
Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości