Gwiazdy

"Poznałem ją, to jest najważniejsze". Które pary przetrwały po "Hotelu Paradise"?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Aleksandra Głowińska
Które pary przetrwały po "Hotelu Paradise"?
dd_HPZWIAZKI

W czwartej edycji "Hotelu Paradise" powstało wiele mocnych par. Na rajskim Zanzibarze uczestnicy bardzo się do siebie zbliżyli - pojawiły się uczucia, bliskość i miłosne wyznania. Czy po powrocie do Polski związki przetrwały? Kto podjął decyzję o rozstaniu? Sprawdziliśmy to.

Związki w "Hotelu Paradise"

Zawirowania i pasmo intryg w "Hotelu Paradise" sprawiły, że na chwilę przed finałem Sara i Michał zostali parą. Nie zdążyli zawiązać bliskiej relacji, dlatego Sara bez skrupułów rzuciła złotą kulą na ścieżce lojalności i zgarnęła 90 tys. zł tylko dla siebie. Wyznała wówczas, że gdyby na miejscu Michała stał jej były parter Przemek, nie postąpiłaby tak. Czy uczucie do Przemka przetrwało?

- Nasza relacja w programie była bardzo dobra, taka prawdziwa. Teraz nasze relacje też są dobre, spotykamy się bardzo często, korzystamy z chwil, kiedy możemy spędzić razem czas. Oficjalnie nie jesteśmy razem - wyznała Sara w rozmowie z Aleksandrą Głowińską, reporterką cozatydzien.tvn.pl.

Jednak jak się okazuje, serce Sary jest zajęte! Ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest w związku, ale z osobą, której jeszcze publicznie nie przedstawiła i chciałaby, aby tak pozostało.

Zobacz wideo: Sara Jezuit wygrała czwartą edycję "Hotelu Paradise"

Sara Jezuit wygrała czwartą edycję "Hotelu Paradise"
Sara Jezuit wygrała czwartą edycję "Hotelu Paradise" Dzień Dobry TVN

Miłość w programie telewizyjnym

Bardzo mocną parą w "Hotelu Paradise" byli Miłosz i Wiktoria. Widzowie mogli obserwować ich wzloty i upadki, kłótnie i romantyczne randki. Na Zanzibarze z każdego kryzysu wychodzili obronną ręką, ale niestety, po powrocie do Polski, kiedy zaczęło się prawdziwe życie, ich związek nie przetrwał próby czasu.

- Rozstaliśmy się z Wiktorią chwilę po programie, bo spróbowaliśmy. Natomiast życie jest takie jak dobrze wszyscy wiedzą, nie zawsze wychodzi. Szczególnie kiedy mamy rajskie wakacje bez żadnych obowiązków życia codziennego, gdzie wydaje się wszystko takie idealne, a przychodzi taki moment i wtedy sprawy się komplikują. Nie wyszło, ale mamy kontakt, jesteśmy kumplami - powiedział Miłosz.

Również Indze i Jankowi nie udało się do siebie zbliżyć. - Z Jankiem jesteśmy na stopie koleżeńskiej. Wiedzieliśmy od początku tak naprawdę, że nasza relacja nie ma przyszłości i musimy trochę poudawać, aby przesuwać się dalej. Oczywiście Janek jest bardzo pozytywną osobą, ale nic z tego nie będzie - stwierdziła Inga.

Mimo wszystko jedna para, która była razem w programie, przetrwała. Nana i Łukasz oficjalnie potwierdzili w mediach społecznościowych, że są razem. Nam wyznali, że ich uczucie jest cenniejsze od głównej nagrody.

- Nie przyjechałem po wygraną. Przyjechałem na dobre wakacje, poznałem fajnych ludzi i przy okazji poznałem Nanę. To jest najważniejsze - podkreślił Łukasz.

- To jest nasza wygrana. Teraz patrząc wstecz, to jest więcej warte, niż te wszystkie pieniądze - dodała Nana.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości