Gwiazdy

Sonia z "Hotelu Paradise" na scenie Dzień Dobry TVN. Co zmieniło się w jej życiu?

Gwiazdy

Autor:
Milena
Jaworska
Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?

Sonia Szklanowska znana jest z drugiego sezonu "Hotelu Paradise". Po programie postanowiła rozwijać swoją karierę wokalną. Jej debiutancki utwór osiągnął niebywały sukces, zyskując ponad 3,5 mln odtworzeń na YouTube. Najnowsza produkcja "Iluzja", którą wokalistka wykonała na scenie Dzień Dobry TVN, pokazuje nową stronę Soni.

Nowy singiel Soni z "Hotelu Paradise"

Po udziale w programie, Sonia skupiła się na muzyce, która była jej pasją już od dłuższego czasu. Sukces piosenki "Raj" dodał dziewczynie skrzydeł i otworzył przed nią nowe możliwości, sprawiając, że z szarej myszki stała się odważną, spełniającą marzenia kobietą. 15 września ukazał się najnowszy singiel piosenkarki "Iluzja", który znacząco różni się od poprzedniego – jest bardziej nostalgiczny, opowiada o stracie.

- Taki był zamysł, wydając "Iluzję", żeby pokazać tę nową Sonię, żeby już odciąć się od fajnej trampoliny, jaką był "Hotel Paradise". "Raj" też był początkową drogą do bycia wokalistką, ale teraz odcinamy już Sońkę-płaczkę, którą byłam w "Hotelu Paradise". Chciałabym pokazać i dotrzeć do jak największej liczby osób z czymś nowym. "Iluzja" jest totalnie moja, jest bardzo osobista, prywatna. I właśnie w tym stylu chciałabym zrobić całą płytę – zdradziła Szklanowska w Dzień Dobry TVN.

Emocjonalna rekonwalescencja i całkowita zmiana życia

- Od roku jest cudownie. Totalnie się nie spodziewałam, że tak się rzeczywiście wydarzy. Mieszkam w Warszawie, dobrze sobie radzę, nie narzekam. Jest bardzo dużo pracy przede mną, ponieważ pracuję nad płytą – przyznała Sonia. - Tylko się modlę i mam nadzieję, że te utwory, które pojawią się, ale też "Iluzja", dotrą do jak największej liczby osób i że ludzie po prostu to polubią – dodała.

Podczas wywiadu wokalistka wyznała, że zgłosiła się do "Hotelu Paradise" niedługo po rozstaniu, a program pomógł jej się wybić oraz poradzić sobie z dręczącymi ją emocjami. Okazuje się, że "luzja" opisuje uczucia, które towarzyszyły kobiecie po rozpadzie związku. Zaznaczyła, że z utworem może utożsamiać się każdy, kto kiedykolwiek kogoś stracił, miał złamane serce i przetrwał odejście partnera lub partnerki.

Kariera Soni Szklanowskiej

Szklanowska przyznała, że wyjątkowo podoba jej się współpraca z Jeremim Sikorskim oraz Mikołajem Trybulcem, z którymi rozumie się niemalże bez słów: - Wchodzimy do studia i mamy tę nić porozumienia – komentowała z uśmiechem. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała swój najnowszy singiel napisany we współpracy z tą dwójką.

Zaznaczyła jednak, że dla przełamania sentymentalnego i momentami melancholijnego wydźwięku płyty, stworzy też kilka weselszych utworów.

Zobacz występ Soni na scenie Dzień Dobry TVN:

Sonia w utworze "Iluzja"
Sonia w utworze "Iluzja" Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Milena Jaworska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości