Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Znamy wszystkich uczestników. Kto najbardziej namiesza w programie?

Gwiazdy

Na ten moment z niecierpliwością czekali fani "Hotelu Paradise". Ruszyła 4. edycja miłosnego show, w którym piękne kobiety i przystojni panowie mają za zadanie połączyć się w pary. Tylko to może uchronić ich przed eliminacją. Kim są uczestnicy nowego sezonu? Czym się zajmują i czego szukają w programie?

4. edycja "Hotelu Paradise"

Przed nami nowy sezon popularnego programu "Hotel Paradise"! Od 30 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godz. 20:30 na antenie TVN7 będziemy śledzić losy uczestników. Wszystkie odcinki show można oglądać również platformie Player.pl.

Po raz kolejny na rajskiej wyspie spotka się ósemka singli. Uwodzicielskie kobiety i przebojowi mężczyźni będą musieli tworzyć relacje, a komu się nie uda, trafi do singlówki. Z pewnością i tym razem nie zabraknie mocnych charakterów, płomiennych romansów i burzliwych konfliktów. Kim są uczestnicy 4. edycji "Hotelu Paradise"?

"Hotel Paradise 4" - Łukasz

Na rajskim Zanzibarze miłości będzie szukać 28-letni Łukasz, którego niewątpliwym atutem jest wzrost, mierzy ponad dwa metry! Na co dzień mieszka w Brukseli i biegle włada trzema językami. Pracuje jako ochroniarz w klubie. W jego typie są wysokie brunetki o pełnych kształtach. Wymarzona partnerka musi umieć dobrze gotować. W tej kwestii Łukasz nie rzuca słów na wiatr, bowiem kiedyś uciekł z randki, gdy zaserwowano mu omlet i frytki z ketchupem...

"Hotel Paradise 4" - Maria

Maria na rajską wyspę przyleciała z Pabianic. Określa się jako niepoprawną romantyczkę, która nieustannie poszukuje męskiego ideału. Być może to właśnie ona będzie idealną kandydatką na parę dla Łukasza, ponieważ skończyła cukiernictwo i zgodnie ze swoim wykształceniem, powoduje u mężczyzn wypieki. Jej przepis na miłość stanowią trzy składniki: szczypta romantyzmu, garść uśmiechu i odrobina pikanterii. Czego Maria nigdy nie zaakceptuje w związku? Stanowczo podkreśla, że zdrady.

"Hotel Paradise 4" - Natka

Natalia ma 26 lat i mieszka we Wrocławiu. Na co dzień zajmuje się stylizacją paznokci. Zachwyca urodą, ale nie jest to jej jedyna zaleta. Ma ogromne poczucie humoru, jest pewna siebie, otwarta i uśmiechnięta. Kocha zwierzęta i chętnie pomaga słabszym. Mówi, że jest tajemnicza i nigdy nie daje się poznać do końca. Jej ideał faceta to szczery, ufny, ale też godny zaufania mężczyzna - jak sama mówi, szuka partnera, do którego będzie pasowało określenie "romantyczny bad boy".

"Hotel Paradise 4" - Miłosz

Miłosz jest bardzo wysportowany, jak na trenera tenisa i studenta AWF-u przystało. Jego prawdziwą pasją jest muzyka - śpiewa i rapuje. Jest szczery, zawsze uśmiechnięty i... nieprzewidywalny. Jego pewność siebie nie koliduje jednak z ogromną wrażliwością i empatią. Jest prawdziwą duszą towarzystwa i bardzo pozytywnie zakręconym facetem. Jakiej partnerki szuka? Niebieskooka, ciepła i wrażliwa blondynka o zgrabnych nogach i ładnym uśmiechu będzie spełnieniem jego marzeń.

"Hotel Paradise 4" - Kuba

Kuba ma 30 lat, a na swoim koncie udział w konkursie na Mistera Polski. Przebojowy i pewny siebie. Jego mama mówi, że jest idealnym synem. Kuba już raz był zakochany w pewnej kobiecie, jednak związek nie przetrwał próby czasu. Bardzo cierpiał i miał złamane serce, jednak czas wyleczył jego rany. 30-latek przykleił symboliczny plaster i zostawił przeszłość za sobą. Do "Hotelu Paradise" zgłosił się, by przeżyć przygodę życia. - Mam 18 lat życia i 12 lat doświadczenia, więc warto było przyjechać do raju - stwierdził.

"Hotel Paradise 4" - Natalia

Natalia jest zjawiskową dziewczyną, której żywiołem jest scena. Uwielbia być w centrum zainteresowania, dlatego kariera aktorki musicalowej wydaje się być dla niej wprost stworzona. Natalia rozwija swoje pasje - śpiewa, gra w spektaklach i tańczy. Mimo że na co dzień wydaje się być spokojna i poukładana, potrafi pokazać pazur. W związkach jest długodystansowcem. Zależy jej na zbudowaniu trwałej, silnej relacji. Podkreśla, że nie łatwo ją w sobie rozkochać. Marzy o zabawnym i opiekuńczym wysokim brunecie, który będzie ją rozumiał i potrafił pocieszyć.

"Hotel Paradise 4" - Klaudia

Klaudia ma 21 lat, a w jej żyłach płynie krew Wikingów. Kroku może dotrzymać jej tylko Ragnar Lodbrok. Jest pół-Szwedką, pół-Polką. Zajmuje się bolesną sztuką piercingu, a jej ciało pokrywają liczne tatuaże. Dlaczego trafiła do raju? Otóż jeśli spotka silnego, ale czułego, mężczyznę, pewnego siebie, pełnego szacunku, rodzinnego, ale nie maminsynka, to wtedy może pojawić się miłość. A wtedy Klaudia stanie się kimś zupełnie innym. Kto się odważy skraść jej serce?

"Hotel Paradise 4" - Dariusz

Dariusz to człowiek orkiestra - kocha sport, pracuje jako model, a po godzinach jest barmanem. W 2018 roku można go było zobaczyć w programie "Top Model". W "Hotelu Paradise" nie szuka stałej relacji. Twierdzi, że nie jest na nią jeszcze gotowy, bo szybko się nudzi i bardziej interesują go przelotne romanse. Choć nie wierzy w miłość do końca życia, to zaznacza, że kiedy znajdzie odpowiednią partnerkę, założy rodzinę i stworzy szczęśliwy dom. Jaka dziewczyna będzie mieć u niego szansę? Szczupła, inteligentna, z piękną buzią i poczuciem humoru.

"Hotel Paradise 4" - Przemek

Przemek ma 25 lat. Na co dzień jest trenerem personalnym. Regularnie ćwiczy od 10 lat, z czego 5 lat poświęcił na zawodową kulturystykę. Jako nastolatek był bardzo szczupły, co odejmowało mu pewności siebie. Dlatego postanowił zmienić swój wygląd i dziś doskonale czuje się we własnej skórze. Hobbystycznie uprawia boks, ale nie wiąże z nim przyszłości. W swoim życiu był tylko raz zakochany, ale nie traci nadziei na wielką miłość. Chciałby poznać kobietę, z którą założy rodzinę. A co, jeśli trafi na nią w "Hotelu Paradise"? - To będę szczęśliwym człowiekiem - podkreślił Przemek.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Kulisy programu "Hotel Paradise". Bibi nagrała piosenkę do nowej edycji i opowiedziała o rozstaniu z Simonem

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości