Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Nowy singiel wszedł do programu i od razu namieszał. Kim jest polski "Aquaman"?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
uczestnik "Hotelu Paradise"

W "Hotelu Paradise" los bywa przewrotny. Uczestnicy przekonali się o tym w 4. odcinku programu. Nowy singiel zawitał do rajskiej willi i popsuł szyki swoim kolegom. Najpierw poszedł z dwiema dziewczynami na romantyczną randkę, a później w trakcie Pandory musiał zdecydować, która z nich zostanie jego partnerką. Nieoczekiwanie jeden z mieszkańców hotelu otrzymał immunitet.

"Hotel Paradise 6". Nowy uczestnik - Piotr

Do uczestników "Hotelu Paradise" dołączył kolejny mężczyzna. Piotr ma 27 lat i pochodzi z Poznania. Ukończył AWF, jest fotomodelem oraz aktorem epizodystą, znanym jako polski "Aquaman".

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Pływa, trenuje amatorsko sztuki walki, chodzi na siłownię oraz lekcje bachaty. Głęboko wierzy w przeznaczenie i w to, że losu trzeba słuchać i korzystać z tego, co zsyła. Jest romantykiem, ale nie potrafi podrywać. Zapisał się więc na lekcje tańca, żeby bachata robiła to za niego. Bardzo lubi słuchać, chociaż, jak sam mówi, z biegiem lat robi się z niego coraz większy gaduła. Nie przejmuje się opinią innych. Jest wyrozumiały, bardzo cierpliwy i ciężko wyprowadzić go z równowagi. Nie lubi nudy, monotonii i siedzenia za długo w jednym miejscu. Marzy o kupnie vana, umeblowaniu go i zjechaniu całego świata.

Ma na swoim koncie dwa poważne związki – jeden dwuletni i drugi dziewięciomiesięczny. Jest typem długodystansowca, który wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Jego ideał to niska brunetka z długimi włosami, ciemnymi oczami i ciemną karnacją. Musi mieć poczucie humoru, być kobieca, skromna, inteligentna, ambitna i otwarta.

Piotr "Hotel Paradise 6" Źródło: mat. prasowe

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzyło w 4. odcinku?

Piotr miał możliwość udać się na randkę z dwiema dziewczynami, które najbardziej wpadły mu w oko. Jego uwagę przykuły Hania i Monika i to właśnie one spędziły z nim romantyczny czas na plaży.

Panowie ciepło przyjęli do swojego grona nowego singla, jednak mają świadomość, że Piotr będzie dla nich dużą konkurencją. Na najbliższym Rajskim Rozdaniu, to właśnie któryś z chłopaków pożegna się z "Hotelem Paradise". Wieczorem wszyscy mieszkańcy willi zasiedli do pierwszej w tej edycji Pandory, czyli serii trudnych pytań, na które trzeba szczerze odpowiedzieć.

Szahira wyznała, że nie do końca ufa swojemu partnerowi i nie czuje się z nim bezpiecznie w parze. Z kolei Grzesiek wyjawił, że bardzo podoba mu się Monika i liczył, że to z nią będzie miał szansę stworzyć głębszą relację. Jak się okazało, w najbliższym czasie nie będzie mu to dane. Piotr, nowy singiel, musiał zdecydować, która z pań zostanie jego partnerką. 27-latek postanowił dać szansę Monice, a tym samym Adam, jej dotychczasowy chłopak, został bez pary.

Co zaskakujące, Adam otrzymał od Klaudii El Dursi immunitet. By mógł cieszyć się bezpieczeństwem w trakcie eliminacji, najpierw musi zwyciężyć w sportowej konkurencji, by obronić swoją nagrodę. Czy mu się to uda? Tego dowiemy się już w kolejnym odcinku.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki, dodatkowe materiały i poprzednie sezony show są dostępne na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości