Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Zbliża się pierwsze Rajskie Rozdanie. Eliza nie jest szczęśliwa w parze z Grześkiem?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 5". Rozmowa Karoliny i Elizy

Uczestnicy 5. edycji "Hotelu Paradise" wiedzą, że lada moment będą musieli podjąć bardzo ważne decyzje. Szykują się do Rajskiego Rozdania. Atmosfera niepewności udzieli się wszystkim. Choć jedną z najsilniejszych par tworzyli Eliza i Grzesiek, to teraz ich związek stoi pod znakiem zapytania.

"Hotel Paradise 5". Co się wydarzy w 5. odcinku?

Eliza i Grzesiek w poprzednim odcinku programu zostali parą. Chłopak nie ukrywa, że nowa uczestniczka bardzo mu się podoba, więc zaangażował się w budowanie silnej relacji. Niestety, szybko będzie musiał zweryfikować swoje plany, bo jego partnerka zacznie mieć wątpliwości, czy dokonała dobrego wyboru. Eliza w rozmowie z Karoliną podzieli się swoimi rozterkami i wyzna, że czuje się osaczona przez Grześka.

W najlepszej sytuacji przed Rajskim Rozdaniem jest Kamil. Ma niewątpliwą przewagę nad wszystkimi chłopakami, ponieważ zdobył immunitet. Dzięki temu w czasie eliminacji będzie bezpieczny. Nie do końca jednak wie, z którą z koleżanek chciałby znaleźć się w parze.

"Hotel Paradise 5". Emocje przed Rajskim Rozdaniem

Pierwsza Rajska Wyrocznia i pierwsze Rajskie Rozdanie to bardzo nerwowe momenty w "Hotelu Paradise". Michał ma poważny dylemat - zraził do siebie Karolinę i Klaudię, więc może mieć kłopoty. Co zrobi? Czy zacznie szukać ratunku u innych dziewcząt?

Z kolei Kasper chciałby być dalej w parze z Karoliną, jednak ona na chwilę przed eliminacją zaczęła się do niego dystansować. Poświęca mu mniej czasu i niechętnie z nim rozmawia. Kasper poczuje się zdezorientowany. Kto będzie musiał opuścić hotel i straci szansę na miłość? Tego dowiemy się już wkrótce.

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Najnowsze odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:35 na antenie TVN7. Dłuższe odcinki można oglądać również na platformie Player.pl.

"Hotel Paradise 5". Karolina ma spory dylemat
"Hotel Paradise 5". Karolina ma spory dylemat
Karolina przed Rajskim Rozdaniem bije się z myślami. Co się wydarzy w "Hotelu Paradise"?

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości