Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Dwie pary rozpadną się po Rajskim Rozdaniu

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
"Hotel Paradise 4". Sara o mały włos nie odpadła z programu
"Hotel Paradise 4". Sara o mały włos nie odpadła z programu

Po ostatnim Rajskim Rozdaniu dwie dotychczas pewne pary rozpadają się. Ale to nie koniec emocjonujących zdarzeń. Do programu dołącza nowa uczestniczka. Inga Bartnikowska z pewnością namiesza w relacjach między mieszkańcami wyspy.

"Hotel Paradies 4" - co wydarzy się w 34. odcinku?

Za uczestnikami wyjątkowo trudne Rajskie Rozdanie. Po ceremonii dwie pary rozpadają się. Vanessa zirytowana niepewnością Mateusza, postanawia wykorzystać propozycję Łukasza, którą złożył jej podczas randki. Nana zostaje poinformowana o decyzji zamiany par przez swojego partnera zaledwie chwilę przed Rajskim Rozdaniem. Dodajmy, że gdyby posłuchała się Łukasza i podeszła do Mateusza, dziś nie byłoby jej w hotelu.

Jak Łukasz zamierza jej wytłumaczyć swój wybór, który naraził ją na odpadnięcie z programu? Czy będzie chciała go wysłuchać? Vanessa również podejmie próbę rozmowy z Naną. Co ma na swoją obronę? I czy Mateusz będzie jeszcze rozważał powrót do Vanessy?

Jeśli mowa o powrotach, to na uczestników czekają naprawdę ciekawe momenty. Launo wyjawi dziewczynom, czy planuje ponownie stworzyć parę z Przemkiem. Ostatnio ich rozmowy nie należą do najłatwiejszych. Emocje wciąż biorą górę. Czy podejmą kolejną próbę, by na chłodno omówić swoją przyszłość w Hotelu Paradise? I czy w ogóle Przemek ma na to jeszcze ochotę?

"Hotel Paradise 4", odc. 34. Klaudia planuje intrygę

Jakby mało było zawirowań, Klaudia wrzuci wszystkich uczestników na pole minowe. Jednak mieszkańcy hotelu nie będą się poruszać po nim samodzielnie. Ich każdym krokiem zarządzać będzie tajemniczy kobiecy głos…

"Hotel Paradise 4" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise 4" od poniedziałku do piątku o 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: "Hotel Paradise 4". Łukasz rozprawia o Rajskim Rozdaniu 

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości