Klaudia El Dursi skończyła 32 lata. Na początku kariery wystąpiła w znanym serialu TVN

Aktualizacja:
Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi długo walczyła o swoją pozycję w show-biznesie. Nigdy nie zrezygnowała z realizacji marzeń i dziś jest na szczycie. Pamiętacie, jak zaczęła się jej kariera?

Klaudia El Dursi jest obecnie jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Już od trzech edycji prowadzi "Hotel Paradise", a na Instagramie obserwuje ją ponad 600 tysięcy osób - to w dzisiejszych czasach jeden z ważniejszych wyznaczników popularności. 28 lutego Klaudia El Dursi kończy 32 lata. Z tej okazji przypominamy najciekawsze momenty jej kariery.

Klaudia El Dursi przed "Hotel Paradise"

Prowadząca "Hotel Paradise" długo walczyła o swoją pozycję w show-biznesie. Zaczynała bardzo młodo. Kiedy miała zaledwie 19 lat, wystąpiła w rozbieranej sesji dla polskiego wydania magazynu "Playboy". Zdjęcia bardzo spodobały się Kubie Wojewódzkiemu. Dziennikarz zaprosił El Dursi do bycia asystentką w jego talk-show. Rola modelki polegała między innymi na przynoszeniu mikroportów. Od czasu do czasu zasiadała też na kanapach obok gości i zamieniała z nimi kilka zdań.
W tym samym czasie Klaudia El Dursi próbowała swoich sił jako aktorka. Wystąpiła w kilku pierwszych odcinkach "BrzydUli". Następnie pojawiła się gościnnie w serialu "Prosto w serce" oraz filmach "Chrzest" i "Jak się pozbyć cellulitu".

Prowadząca "Hotel Paradise" świętuje urodziny

Po pierwszych sukcesach El Dursi wycofała się z show-biznesu. Wówczas skupiła się na życiu rodzinnym oraz rozkręcaniu biznesu odzieżowego. Na ekrany telewizorów wróciła dopiero po kilku latach. Udział w programie "Top Model" okazał się dla niej przepustką do wymarzonej kariery. Co prawda nie wygrała show, ale i tak zyskała wielu fanów.
Zaledwie kilka miesięcy po zakończeniu "Top Model" zadebiutowała w zupełnie nowej dla siebie roli i została prowadzącą "Hotel Paradise". Dziś widzowie nie wyobrażają już sobie, żeby ktokolwiek inny mógł wspierać singli walczących o miłość i wielkie pieniądze.
Fani Klaudii El Dursi zasypali ją urodzinowymi życzeniami na oficjalnym profilu "Hotel Paradise" na Instagramie.

100 lat Klaudia. Spełnienia marzeń.

Wszystkiego najlepszego.

My również dołączamy się do urodzinowych życzeń!
Klaudia El Dursi wspomina swoje przygotowania do "Top Model"
Zobacz też:
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.
Autor: Mateusz Łysiak

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości