Helena Deeds chciała zostać zakonnicą, dziś żyje w luksusie. "Nie lubię biedy"

Reporter:
Oskar Netkowski
#BezCukru 14. Helena Deeds o życiowych zmianach
#BezCukru 14. Helena Deeds o życiowych zmianach Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/16

Helena Deeds dała się poznać widzom jako Żona Hollywood - była jedyną uczestniczką, która wzięła udział we wszystkich edycjach show. Później została też Żoną Miami. Teraz odwiedza Polskę i w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl wraca wspomnieniami do swoich początków. Mówi o wielkich miłościach, pieniądzach i życiowych wartościach. - Wychowałam się w biedzie, to nie lubię biedy - przyznaje gwiazda cyklu #BezCukru. Ujawnia też, jakim zabiegom poddała swoje ciało.

Helena Deeds - ulubiona Żona Hollywood widzów TVN

Helena Deeds pochodzi z małej miejscowości pod Wrocławiem. Urokliwy rodzinny Borów opuściła w latach 70. Zanim jednak na stałe osiadła w USA, mieszkała m.in. we Wiedniu, gdzie związała się z branżą gastronomiczną i prowadziła restaurację. W Stanach zajęła się rynkiem luksusowych nieruchomości. Prywatnie ulubienica widzów była żoną Steve'a Deedsa, z którym doczekała się syna. W "Żonach Hollywood" mogliśmy poznać jej wieloletniego partnera, Rodrigo.

- Wszyscy mówili na mnie babcia Stasia. Reszta aktorki, modelki... A ja wszystkie wygryzłam i przeszłam przez wszystkie edycje. Jak sobie myślę, gdzie mieszkałam i się wychowałam, a gdzie dziś jestem, to nie wierzę. Czy mi się to śni? Dawniej nic nie było. Radia były na słupach. Nie było pralek ani telewizorów. Pamiętam ceny wszystkich rzeczy w sklepach. Paczka landrynek 5,50, a ciastka angielskie 3,50. Dziś przestałam kupować. Mam tyle rzeczy, że z 300 lat bym musiała żyć, żeby to wynosić - opowiadała.

Helena Deeds pozbyła się implantów

Ulubienica widzów TVN często przylatuje do Polski, by spotkać się z bliskimi i odwiedzić dawne miejsca. Powód ostatniej wizyty niósł także za sobą chęć zadbania o swoje zdrowie. Helena Deeds otwarcie przyznała, że zdecydowała się na wyjęcie implantów z biustu.

- Wyjęłam obce ciała. Kiedyś modne były duże implanty, to były duże. Teraz zaczął boleć mnie krzyż i nie dopinały mi się bluzki. Jestem teraz naturalna i czuję się o wiele szczuplejsza i młodsza. Mam trochę wstrzykniętego swojego tłuszczu, zrobiony laser, a co niepotrzebne, to powyciągałam i porozpuszczałam - wyznała.

Helena Deeds - życie uczuciowe

Gwiazda zaznała w życiu niemałej fortuny. W ostatnich latach rynek luksusowych nieruchomości zapewnił jej życie, o jakim zawsze marzyła. Dziś ona i jej wieloletni partner Rodrigo mieszkają w dwóch różnych miejscach świata. Przez długi czas prowadzili nie tylko wspólne życie, ale również biznesy.

- Nie rozstaliśmy się, ale Rodrigo znalazł swoje miejsce na Ziemi. Przeprowadził się do Kostaryki. Wszystko posprzedawał - zegarki, auta itd. i żyje spokojnie na plaży. Wszystkim się wydaje, że mamy czas, ale nikt nie wie, co nas czeka. Mamy cały czas kontakt, odwiedzamy się - zapewniała Helena Deeds w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

- Rodrigo wszystko napędzał, ja byłam jak broszka. Mieszkam w Malibu, tam nic nie ma, musiałabym przeprowadzić się do Beverly Hills. Samej nie chce mi się pracować. Teraz wynajmuję domy i mieszkania, bo to łatwe. Do Kostaryki na stałe bym nie chciała się przeprowadzić. Wychowałam się w biedzie, to nie lubię biedy. W Polsce też bym nie chciała być na co dzień. Ciągle szukam swojego miejsca - stwierdziła.

Helena Deeds o pieniądzach

Widzowie "Żon Hollywood" oraz "Żon Miami" dobrze wiedzą, że drugie imię Heleny to luksus. Gwiazda wychowała się w biedzie, dlatego dzisiaj ceni sobie komfort życia.

- Nie lubię sprzątać, nie lubię gotować, nie jestem kurą domową. Kiedyś wszystko się robiło, ale jak się nie musi i się jest rozpuszczonym, to jest ciężko. (...) Najpierw chciałam być zakonnicą, jak żyłam na wsi. Chodziłam do kościoła i wszystko się pięknie błyszczało. Na oazy jeździłam, codziennie chodziłam do kościoła, rano na roraty. Bo nic innego nie było na wsi, więc wyjście do kościoła było rozrywką - wspominała Helena Deeds w "#BezCukru z Oskarem Netkowskim".

- Wyjechałam i później trudno było iść już do szkoły. W Austrii nie trzeba było mieć wizy. Tam zobaczyłam, jak biedni ludzie są. Pracowałam w szpitalu nie jako lekarka, a jako sprzątaczka. Dziś, jak wchodzę do szpitala, czuję się jak rybka w wodzie - dodała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości