Helena Deeds

  Helena Deeds

  Kinga Korta i Helena Deeds zaistniały w programie "Żony Hollywood". Od ostatniego sezonu minęło już kilka lat, ale ich przyjaźń nadal trwa. Charyzmatyczne uczestniczki do dziś mają rzeszę fanów i budzą ciekawość mediów. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl panie odpowiedziały na kilka pytań, by fani dowiedzieli się o nich jeszcze więcej.

  Kinga Korta i Helena Deeds prowadzą dzisiaj bardzo wystawne życie. Obie są kobietami sukcesu i mogą pozwolić sobie na luksus. Nie zawsze jednak w ich życiu było kolorowo. Zanim stały się "Żonami Hollywood" prowadziły przyziemne życie. - Moja historia nie była historią Kopciuszka, bo wszyscy byli równi - powiedziała Kinga. - Jak jesteś dzieckiem, nie czujesz, że jesteś biedny - dodała Helena.

  Kinga Korta i Helena Deeds chciałyby zaistnieć na wielkim ekranie. Charyzma, wdzięk, luksus i przepych oraz trudne początki dorosłego życia. Ich historie to gotowy materiał na film. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl "Żony Hollywood" opowiedziały o wizji tego projektu. Poznaliśmy także kulisy ich przyjaźni. Koniecznie zobaczcie wideo.

  Kinga Korta i Helena Deeds nie mają wątpliwości, że każdy ma szansę na znalezienie bogatego partnera. Wystarczy zastosować się do kilku ich rad i pomóc swojemu szczęściu. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl "Żony Hollywood" opowiedziały o swoich metodach na ustatkowanie się.

  Kinga Korta i Helena Deeds dobrze znane są widzom programu "Żony Hollywood". Od ostatniego sezonu minęło już kilka lat, ale ich przyjaźń nadal trwa. Charyzmatyczne uczestniczki do dziś budzą ciekawość mediów i fanów. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedziały m.in. o wychowywaniu dzieci i zabezpieczaniu ich przyszłości. Dowiedzieliśmy się także, co Kinga Korta sądzi o plotkach dotyczących jej wieku. Zobaczcie pierwszą część wywiadu.

  Jest jedną z tych osób, których nie da się zapomnieć. Helena Deeds - bohaterka kultowego programu "Żony Hollywood" w rozmowie z Mateuszem Hładkim zdradziła, co u niej słychać. Jak radzi sobie z rozłąką z synem oraz jakie ma postanowienia noworoczne?

  Na polskich uczelniach obserwujemy stały wzrost liczby zagranicznych studentów. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają, co ich tu przyciąga i czy polecają Polskę swoim znajomym? Naszymi gośćmi byli - dr Bianka Siwińska - koordynatorka programu "Study in Poland", Dymytro Furchak, który przyjechał na studia w Polsce z Ukrainy i Divine Kitenge Aziza z Demokratycznej Republiki Konga.

  Borów - mała miejscowość pod Wrocławiem. To stąd pochodzi jedna z żon Hollywood - Helena Deeds. Kamera Dzień Dobry Wakacje wybrała się razem z nią do domu rodzinnego. Z czym kojarzy jej się młodość? Jak wspomina swoje dzieciństwo? I jak dziś postrzegają ją dawni sąsiedzi?

  Dziś wieczorem, o 22.30 w TVN, finałowy odcinek 3. serii "Żon Hollywood". A w studiu Dzień Dobry TVN, Helena Deeds i Rodrigo Iglesias opowiedzieli nam, czego możemy się spodziewać w dzisiejszym odcinku i jak dziś wygląda ich codzienne życie. Gdzie zamierzają spędzić urodziny Heleny? Zobaczcie.

  Syn Heleny Deeds, jednej z bohaterek programu "Żony Hollywood" postanowił, że będzie studiować w Polsce. Skąd taki pomysł? Czy ma w Polsce dziewczynę? Jak Helena przeżyła rozstanie z jedynakiem? W Dzień Dobry TVN Helena i Nicolas Deeds o polskich wakacjach, życiu na emigracji i nauce języka polskiego.

  Helena Deeds to jedna z bohaterek programu "Żony Hollywood". Nie mniejszą popularnością co Helenita, cieszy się jej partner Rodrigo. Razem tworzą wyjątkowo ekscentryczny duet ;) Tym razem para przyleciała do Polski. O swoim bajecznym życiu w blasku Hollywood Helena i Rodrigo opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN. Za co pokochali Warszawę?

  Filip Chajzer znowu ruszył w miasto. Tym razem postanowił sprawdzić jakimi super-mocami dysponują "superbohaterki", które mijamy codziennie na ulicach miast! O sile kobiet i o tym w jakich momentach widać "codzienne super-moce" rozmawialiśmy z Katarzyną Sokołowską, Osuenhe (Osi) Ugonoh i Heleną Deeds. A Wy, jakimi mocami dysponujecie? ;-)