Gwiazdy

Halina Mlynkova zapowiada nowy album "Film(l)ove". Do sieci trafił pierwszy singiel

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Halina Mlynkova
Dorota Porębska / Materiały prasoweHalina Mlynkova_Dorota Porębska_1

Halina Mlynkova prezentuje nowy singiel zatytułowany "Dwa serduszka". Piosenka jest jednocześnie zapowiedzią nowego albumu, na którym znajdą się interpretacjami popularnych, polskich utworów filmowych. Płyta została przygotowana w niezwykłej technologii.

Halina Mlynkova - nowy singiel

Halina Mlynkova powraca do fanów z nowym materiałem. Artystka pracuje nad płytą, na której znajdą się autorskie interpretacje piosenek znanych z filmów.

Do sieci trafił właśnie utwór "Dwa serduszka" z filmu "Zimna Wojna". To mariaż niezwykłego świata fortepianu, kwartetu smyczkowego i wysublimowanej elektroniki. Jest on nagrany w technologii Dolby Atmos, dzięki której utwór i cała planowana płyta nabierają niesamowitej przestrzeni 3D. Co więcej, charakter singla dopełnia nastrojowy, czarno – biały klip nagrany w pałacowych przestrzeniach. 

- Która to już droga w moim życiu... - mówi Halina Mlynkova. - Tym razem zabieram was do świata wyjątkowych polskich utworów, które "gdzieś już kiedyś słyszeliście". Tak naprawdę to pełne emocji, ludzkich losów i miłości historie zawarte w tekstach. Trochę, jak historia mojego życia, z której wyszedłby niezły film... I to właśnie film jest wspólnym mianownikiem tych opowieści. Moja muzyka ma wiele twarzy. Mam nadzieję, że i to oblicze przemówi do Waszych serc i spotkamy się na zaplanowanej przez nas wyjątkowej trasie koncertowej - dodaje.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Halina Mlynkova – nowy album

Singiel "Dwa serduszka" zapowiada piąty solowy album artystki pt. "Film(l)ove". Ten ukaże się jesienią tego roku. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Warner Music Polska

Pozostałe wiadomości