Gwiazdy

Grzegorz Kajdanowicz wspomina 25 lat w TVN. "Z okazji 50. zrobiłem dużą imprezę"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Szymon Brózda, Mateusz Hładki
Grzegorz Kajdanowicz – 25 lat w TVN
Grzegorz Kajdanowicz – 25 lat w TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Grzegorz Kajdanowicz jest jednym z gospodarzy głównego wydania "Faktów" TVN. Zawsze pełen profesjonalizmu, niezależnie od okoliczności. A jak wyglądały jego początki w telewizji? Co lubi robić w wolnym czasie? Czy celebrował 50. urodziny? Na te pytania odpowiedział w rozmowie z Mateuszem Hładkim, dziennikarzem Dzień Dobry TVN.

Grzegorz Kajdanowicz 25 lat w TVN

Grzegorz Kajdanowicz swoją telewizyjną przygodę z TVN-em zaczął 25 lat temu. Znakomicie sprawdzał się w roli reportera, aż w 2004 roku zadebiutował jako prowadzący "Fakty". Od tego momentu w głównym wydaniu relacjonuje najważniejsze wydarzenia w Polsce i na świecie.

- Narobiłem się tych materiałów reporterskich przez te naście lat. Później łączyłem to z pracą prezentera. Rzeczywiście po całym świecie jeździliśmy. Pewnie tych materiałów można liczyć w tysiącach w naszym archiwum. Jest w czym wybierać - przyznał Grzegorz Kajdanowicz w rozmowie z Mateuszem Hładkim, reporterem Dzień Dobry TVN.

Jak dodał dziennikarz, łączenie tych dwóch funkcji nie było łatwym zadaniem. - We wtorek, środę miałeś dyżur reporterski, a w czwartek, piątek, sobotę, niedzielę prowadziłem "Fakty". To nie do końca dało się połączyć, więc po prostu postanowiliśmy z tego zrezygnować. Tak naprawdę całe swoje zawodowe życie pracuję wyłącznie w telewizji - podkreślił nasz gość.

Grzegorz Kajdanowicz skończył 50 lat

Grzegorz Kajdanowicz w tym roku świętował 50. urodziny. Jego redakcyjna koleżanka Anita Werner przyznała, że dziennikarz jest szalenie towarzyski i lubi celebrować życie.

- Z okazji 50. rzeczywiście zrobiłem dużą imprezę dla rodziny, przyjaciół, znajomych z pracy. Bardzo fajnie to wyszło. Wszyscy byli zadowoleni - wspominał rozmówca Dzień Dobry TVN.

Dziennikarz oddany jest nie tylko telewizji, lecz i swoim sportowym pasjom. W 2019 roku mogliśmy podziwiać jego piłkarskie umiejętności podczas Wielkiego Meczu TVN. Okazuje się, że znakomicie odnajduje się też na korcie i stoku.

- Tenis to oczywiście sport numer jeden, dlatego że można go uprawiać cały rok. Dziś może nie dam rady, ale jutro mam dzień wolny, więc jestem umówiony na tenisa. [...] Narty to oczywiście tylko zima, więc jest się mocno ograniczonym. [...] Ale zdarzały mi się lata, kiedy jeździłem raz, dwa, trzy razy za granicę na narty. Teraz jesteśmy już ze znajomymi umówieni na marzec. Być może wcześniej też uda się wyskoczyć - opowiadał Grzegorz Kajdanowicz.

Jak wyglądały praktyki studenckie Grzegorza Kajdanowicza? Jak dziennikarz poradził się sobie w "Krótkiej piłce" Mateusz Hładkiego? Posłuchaj całej rozmowy w materiale wideo:

Grzegorz Kajdanowicz skończył 50 lat
Grzegorz Kajdanowicz skończył 50 lat Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Szymon Brózda, Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości