Gromee i jego sylwestrowa playlista. Jakich utworów będziemy słuchać w ostatnią noc tego roku?

Autor:
Nastazja
Bloch
Sylwestrowa playlista
Sylwestrowa playlistaDzień Dobry TVN
wideo 2/9

Sylwestrowe wydanie Dzień Dobry TVN nie mogło obyć się bez DJ-a, który rozruszał nas na parkiecie w kawiarence oraz w studiu. O tym czego się teraz słucha, jaka muzyka będzie grana na wieczornych imprezach i jak playlisty zmieniły się na przełomie ostatnich lat porozmawialiśmy z jednym z najpopularniejszych DJ-ów Gromeem i Sarą Chmiel-Gromalą, wokalistką zespołu Łzy, żoną Gromeego.

Gromee – jakich utworów będziemy słuchać w Sylwestra?

Andrzej Gromala to człowiek orkiestra. Jego przeboje stale goszczą na rotacjach największych stacji radiowych. My postanowiliśmy zapytać specjalistę o muzykę na sylwestrową noc. Co będzie grane tej nocy?

- Nowe i stare. Na te nasze imprezy w domach przychodzą osoby, które bardzo często nie są w klubach na co dzień. DJ ma taką zagwozdkę, by grać nowości, ale sięgać też po stare rzeczy. To musi być bardzo szeroka muza – powiedział Gromee.

Co więcej, artysta podkreślił, by w sylwestrową noc nie proponować osobie odpowiedzialnej za muzykę wybranych przez siebie hitów. Profesjonaliści dobrze wiedzą, co i w jakiej kolejności puszczać, aby cała sala dobrze się bawiła.

Co w sylwestrową noc zamierzają robić Andrzej i jego żona Sara? - Każdego sylwestra spędzamy w pracy i najcięższym momentem zawsze była rozłąka z dziećmi. Odkąd mamy dzieci, to cały czas się zastanawiam, czy dam radę wytrzymać do północy. Wstajemy wcześnie, dzień jest bardzo aktywny – dodała wokalistka.

Gromee i jego nowy projekt ORCHESTRON 2023

Orchestron 2023 to nowatorski projekt muzyczny, który przybliża widowni różne, popularne utwory elektroniczne w aranżacjach orkiestry symfonicznej. Wszystkie kompozycje wykonywane są na żywo, a każdy szczegół tego niezwykłego wydarzenia jest precyzyjnie dopracowany.

- To jest mój projekt wieloletni. 12 kwietnia zapraszam wszystkich na koncert do Krakowa. Orkiestra symfoniczna gra na żywo muzykę elektroniczną od lat 70. Po nowe hity. To jest 3-godzinny koncert - powiedział Gromee.

Gromee na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie Gromee wykonał utwór "Send me Your love" z wokalem małżonki Sary oraz MadMike’m – gitarzystą. Jak podoba wam się ten wykon? Zobaczcie wideo.

GROMEE w piosence „Send me your love”
GROMEE w piosence „Send me your love” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/EastNews

Pozostałe wiadomości