Gwiazdy

Grażyna Szapołowska zachwyca w bikini. "Piękna kobieta z pięknym wnętrzem"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Grażyna Szapołowska jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Widzowie podziwiają jej talent, elegancję, zjawiskową urodę i nienaganną figurę. Gwiazda kina i teatru skończyła niedawno 68 lat. Trudno w to uwierzyć, patrząc na zdjęcie w bikini, które niedawno opublikowała w sieci. Fani są zachwyceni.

Grażyna Szapołowska – jak dba o formę?

Grażyna Szapołowska nie przestaje zachwycać fanów stylem i nieprzemijającą urodą. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. I choć 19 września skończyła 68 lat, ani nie myśli odchodzić na emeryturę. Wciąż jest zaangażowana w pracę na deskach teatru, udziela się również publicznie.

Co więcej, wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia, by stwierdzić, że wiek to tylko liczba. W wywiadzie dla gs24 powiedziała niedawno: - Poza tym, że dużo piję i palę, uprawiam również sport. Na przykład rano biegam, a po południu ćwiczę boks.

- Mam swoją dietę, swój sposób na wzmacnianie się i oczyszczanie organizmu z toksyn. Już dawno zrozumiałam, że człowiek starzeje się od kręgosłupa. Dlatego trzeba ćwiczyć kręgosłup, przede wszystkim mięśnie brzucha. Kiedyś miałam tak straszne bóle, że dosłownie się czołgałam. Nie chciało mi się żyć – mówiła Grażyna Szapołowska w wywiadzie dla gs24.

Grażyna Szapołowska w bikini

Grażyna Szapołowska spędza urlop w Monako. Ten zakątek świata może zachwycić nie tylko pięknymi krajobrazami, ale także ludźmi, którzy fotografują się na jego tle. Do grona tych osób należy właśnie aktorka, której zdjęcie w mocno wyciętym bikini podbija sieć. Widzimy na nią gwiazdę stojącą w zrelaksowanej pozie na tle morza i luksusowych jachtów.

Fani nie kryją zachwytu. "Cudowna kobieta z cudownym wnętrzem", "Pięknie pani wygląda!", "Znakomicie!" - czytamy w komentarzach. Zresztą spójrzcie sami:

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości