George Clooney wspomina zaręczyny z Amal. "To była katastrofa"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
youtube.com
George Clooney

George Clooney przez lata skupiony był na karierze i uchodził za jednego z największych amantów Hollywood. Ostatecznie w jego życiu pojawiła się jednak kobieta, która zapoczątkowała wielkie zmiany. W 2014 roku artysta stanął na ślubnym kobiercu z uznaną prawniczką, Amal. Choć od tego momentu minęła już niemal dekada, aktor wciąż ma w pamięci niezbyt udane zaręczyny.

George Clooney wraca pamięcią do chwili zaręczyn

Utalentowany aktor, reżyser, scenarzysta i producent filmowy, a prywatnie kochający mąż i ojciec. George Clooney ma na swoim koncie wiele sukcesów, jednak w jego życiu nie brakowało trudnych chwil. Artysta marzył o tym, by zaręczyny z Amal, adwokatką specjalizującą się w prawie międzynarodowym i prawach człowieka, były nad wyraz romantyczne. Niestety w ważnym dniu nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Zagraniczne gwiazdy

Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth PaltrowDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/12

61-letni gwiazdor Hollywood odsłonił kulisy zaręczyn z Amal podczas występu w "The Drew Barrymore Show". W szczerym wywiadzie opowiedział o tym, jak ukochana zareagowała na widok pierścionka.

- Wszystko zaplanowałem, a to była katastrofa - przyznał George Clooney.

George Clooney o zaręczynach z Amal

W rozmowie z Drew Barrymore aktor zdradził, że Amal miała znaleźć pierścionek w szufladzie. Artysta poprosił ukochaną, by poszukała tam zapalniczki. Ugasił nawet zapalone wcześniej świece, by nie wzbudzić jej podejrzeń. W tle leciały piosenki z repertuaru Rosemary Clooney.

- Widzi pierścionek i wyciąga go mówiąc "tam jest pierścionek". Jej ton wskazuje na to, że ktoś go tam zostawił kilka lat wcześniej. Niechętnie mi go podaje, a ja w tym momencie klęczę - relacjonował George Clooney, jednocześnie zwracając uwagę na fakt, że odpowiedź na pytanie o ślub nadeszła dopiero po dwudziestu minutach oczekiwania.

- Nie powiedziała "tak" aż do utworu "Goody, Goody", który według planu miał lecieć potem, w trakcie naszego tańca (...). Przez cały czas powtarzała "o mój Boże, o mój Boże". W końcu ją poinformowałem, że chciałbym się z nią ożenić, ale nie jestem już najmłodszy i klęczę, przez co mogę stracić biodro. Wtedy się zgodziła - podsumował aktor.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: youtube.com

Źródło zdjęcia głównego: Albert L. Ortega/Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości