Gwiazdy

Filip Bobek i Łukasz Garlicki o męskiej przyjaźni. "Opiera się na wyrozumiałości"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Filip Bobek i Łukasz Garlicki o męskiej przyjaźni

Łukasz Garlicki i Filip Bobek opowiedzieli o męskiej przyjaźni. W serialu "Brzydula" relacja ich postaci została wystawiona na próbę przez kobietę. Co jest w stanie poróżnić mężczyzn?

Co wystawia męską przyjaźń na próbę

Łukasz Garlicki i Filip Bobek grają w serialu "Brzydula" przyjaciół, których poróżniła kobieta. W programie Dzień Dobry TVN opowiedzieli o tym, jakie kwestie w prawdziwym życiu są w stanie poróżnić mężczyzn. Aktorzy zgodzili się, że często to właśnie ego jest kością niezgody między ludźmi.

- Wiem, że też czas może poróżnić. Ja z moim przyjacielem przyjaźnię się około 15 lat, ale kłócimy się na różne tematy. Pamiętam, że ostatnio pokłóciliśmy się o czas - wyznał Filip Bobek.

Cierpliwość aktora skończyła się, kiedy musiał czekać pół godziny na swojego przyjaciela. Odjechał z miejsca spotkania, a ich przyjaźń przygasła na kilka miesięcy.

Czy przyjaźń trzeba pielęgnować?

Istnieją znajomości, które trwają latami i mimo, że ludzie rzadko się spotykają ich kontakt nie urywa się. Takimi znajomymi w programie Dzień Dobry TVN pochwalił się Filip Bobek.

- Mam też grono znajomych, można powiedzieć przyjaciół z Trójmiasta, których znam od małego. Nasze kontakty bardzo się ograniczyły w momencie, kiedy wyjechałem na studia do Warszawy, ale kiedy wracam do Gdańska jest tak, jakbyśmy się nie widzieli jeden dzień. My zawsze możemy na siebie liczyć - podkreślił Filip Bobek.

- Prawdziwa przyjaźń ma to do siebie, że wytrzymuje próbę czasu i też opiera się na wyrozumiałości - dodał Łukasz Garlicki.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości