Gwiazdy

Ewa Minge pokazała mocno opuchniętą twarz. "To lato jest dla mnie niełaskawe"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Facebook
Ewa Minge

Ewa Minge wielokrotnie w mediach podkreślała, że jej wygląd i opuchlizna widoczna na twarzy nie są wynikiem poddawania się operacji plastycznych. Projektantka znów podjęła ten temat w sieci i pokazała, z jakimi skutkami alergii musi się mierzyć. - To lato jest dla mnie niełaskawe - oceniła na Facebooku.

Ewa Minge pokazała opuchniętą twarz

Ewa Minge opublikowała na Facebooku dwa zdjęcia, na podstawie których porównała wygląd swojej twarzy przed i po zastosowaniu leków przeciwalergicznych oraz sterydów. W ten sposób projektantka mody chce udowodnić, że opuchlizna, na którą zwracają uwagę nieprzychylni jej internauci, jest wynikiem problemów zdrowotnych, a nie eksperymentów z medycyną estetyczną.

Jak skutecznie walczyć z alergią?

Nie daj się wiosennej alergii
Nie daj się wiosennej alergiiDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Gwiazda wyznała, że objawy alergii, z którą walczy, opuściły ją ostatnio zaledwie na kilka dni. Po krótkiej przerwie znów ma obolałą buzię oraz zaczerwienione oczy.

- Tydzień bez alergii i witamy ponownie. Poranek na drugim zdjęciu i kilka godzin później po uderzeniowej dawce sterydów. Przyczyna mojej alergii jest znana i nie będę opisywać problemu kolejny raz. Nie ma on nic wspólnego z żadnymi zabiegami, makijażem permanentnym itp. To lato jest dla mnie niełaskawe - zaznaczyła projektantka.

Ewa Minge walczy z alergią

Ewa Minge zwróciła uwagę na skutki uboczne leczenia alergii. Projektantka w ten sposób wspiera wszystkich tych, którzy borykają się z podobnym problemem. Uświadamia, że medykamenty negatywnie wpływają zarówno na wątrobę, jak i urodę.

- Długo próbowałam wszystkich metod i lekkich leków oraz medycyny naturalnej. Niestety pomagało na krótko. (...) Leki, które prawdopodobnie mnie tak uczulają, nie mają odpowiednika, a biorę je drugi miesiąc. Będę teraz musiała brać w komplecie steryd, a tego unikałam jak ognia przez ostatnie lata. Po sterydach to ja dopiero zacznę wyglądać - zapowiada gwiazda.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Facebook

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński

Pozostałe wiadomości