Gwiazdy

"Sama, nie znaczy samotna". Ewa Chodakowska wspiera fanki i radzi, jakich ludzi warto unikać

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ewa Chodakowska, jedna z najpopularniejszych polskich trenerek fitness, skupia wokół siebie oddaną rzeszę fanek, które dzięki jej inspirującym wskazówkom podejmują starania o osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Znana sportsmenka chętnie korzysta z mediów społecznościowych, na łamach których dzieli się z internautkami swoimi przemyśleniami na temat zdrowego stylu życia, ale porusza także inne, równie istotne sprawy. Tym razem zwróciła się do kobiet z prośbą o to, by na co dzień otaczały się ludźmi, którzy wnoszą w ich życie pozytywne wartości.

Ewa Chodakowska na Instagramie

Profil Ewy Chodakowskiej na Instagramie przyciąga uwagę wielu osób. Obecnie to już 2 miliony obserwujących, którzy szukają tam inspiracji, porad dietetycznych, przykładowych treningów i innych wartościowych treści. Społeczność skupiona wokół popularnej trenerki dzieli się ze sobą swoimi sukcesami i troskami, motywuje nawzajem do działania i porusza ważne tematy, nie tylko dotyczące sportu. Choć gwiazda skupia się przede wszystkim na treściach związanych ze zdrowym odżywianiem i ćwiczeniami, często dyskutuje też z fanami o innych sprawach, które mają wpływ na wygląd, samopoczucie i ogólnie pojętą jakość życia.

Internautki z zaangażowaniem śledzą profil trenerki, a ich nieustannie powiększające się grono zyskało nawet własną nazwę. "Chodagang" to wyjątkowa społeczność kobiet, które dzięki specjalnie przypisanemu hashtagowi, mogą opowiadać na Instagramie własne historie, pokazywać swoje metamorfozy i wspierać się nawzajem w staraniach o uzyskanie wymarzonej sylwetki. Kobiety dyskutują jednak nie tylko o sporcie, interesuje je wszystko, co związane jest ze zdrowym i szczęśliwym życiem. Pod hashtagiem #chodagang znaleźć można 489 tysięcy motywujących wpisów, a ich liczba każdego dnia rośnie.

Ewa Chodakowska motywuje kobiety

Trenerka przebywa obecnie w Grecji. Dwa lata temu wraz z mężem postanowili kupić tam swój wymarzony dom. Choć w słonecznym kraju pełnym turystów nietrudno o atmosferę beztroski i lenistwa, Ewa Chodakowska pozostaje aktywna i chętnie opowiada o kulisach swojej codzienności na Instagramie. Często dzieli się z obserwatorami ciekawostkami dotyczącymi zdrowej diety, pokazuje też zdjęcia przedstawiające jej wysportowaną, nienaganną sylwetkę. W ostatnim poście pochwaliła się fotografią, na której zapozowała w różowym kostiumie, odsłaniającym godną pozazdroszczenia figurę. Zdjęcie bez wątpienia przykuwa uwagę, jednak umieszczone pod nim słowa, okazały się równie interesujące dla fanów sportsmenki.

SAMA NIE ZNACZY SAMOTNA! Czujesz, że ludzie wokół Ciebie podcinają Ci skrzydła? Nie akceptują Twojej chęci wprowadzenia zmian? Czujesz, że ich nastawienie zabiera Ci cenną energię i ochotę do działania? Uciekaj od takich ludzi jak najdalej!

- zaapelowała do kobiet Ewa Chodakowska. W poruszających słowach poprosiła też o to, by nie tracić czasu na bezwartościowe znajomości, które niszczą nam życie.

- Toksyczne relacje to ostatnia rzecz, jakiej potrzebujesz - napisała trenerka pod zdjęciem.

Fanki nie pozostały obojętne na słowa idolki. Z zaangażowaniem komentowały motywujący post, dziękując trenerce za jej inspirujący apel, ale też za obecność w ich życiu.

- "Moje nastawienie do takich toksycznych relacji bardzo się zmieniło dzięki Twoim postom Ewka i Twoim wyzwaniom", "Tak cudownego wsparcia nie miałam w całym moim życiu. Dziękuję, że zbudowałaś taką społeczność", "Uciekłam od takich osób już dawno, właśnie dzięki Tobie przejrzałam na oczy, jest mi teraz dużo lżej" - pisały pod zdjęciem internautki.

Zobacz wideo: Ewa Chodakowska trenuje z dziećmi

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości