Gwiazdy

Edyta Górniak postawiła na ostre cięcie. Jej fryzura to hit. "Świeżo i delikatnie"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Edyta Górniak

Edyta Górniak zdecydowała się na nową fryzurę. Gwiazda wybrała ostre cięcie, które jest hitem tegorocznych wakacji. Efektem metamorfozy pochwaliła się w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni nagłą zmianą w wyglądzie artystki.

Metamorfoza Edyty Górniak

Edyta Górniak może pochwalić się oddaną grupą fanów. Jedną z najpopularniejszych, polskich wokalistek obserwuje ponad pół miliona osób na Instagramie. Nic dziwnego, ponieważ gwiazda jest tam bardzo aktywna i stara się mieć, jak najlepszy kontakt ze swoimi odbiorcami.

"Wakacje z gwiazdą"

"Wakacje z Gwiazdą" - Zbigniew Łuczyński
"Wakacje z Gwiazdą" - Zbigniew Łuczyński Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Artystka nie boi się mówić tego, co uważa, dlatego jej profil jest pełny prywatnych przemyśleń. Chętnie dzieli się także ważnymi, codziennymi chwilami, czy zmianami zachodzącymi w jej życiu. W najnowszym poście na Instagramie Edyta Górniak znów zaskoczyła fanów. Tym razem przedstawiła efekty wizerunkowej metamorfozy.

Ostre cięcie - nowa fryzura Edyty Górniak

Wokalistka opublikowała krótkie nagranie, w którym pokazuje widzom swoją odmienioną fryzurę. Gwiazda zdecydowała się na ostre cięcie, czyli bardzo modnego w tym sezonie krótkiego long boba. Widać, że Edyta Górniak czuje się rewelacyjnie w letnim, odświeżonym wydaniu. - Styling by szczęście i wiatr - podpisała film.

Odważna fryzura wzbudziła ogromne emocje wśród fanów piosenkarki. Metamorfoza, której się poddała zdecydowanie przypadła im do gustu. Pod nagraniem nie brakuje zachwytów. - "Świeżo i delikatnie", "Pięknie wyglądasz", "Bogini piękna", "Wygląda Pani naprawdę naturalnie" - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości