Gwiazdy

Pierwszy mąż Britney Spears stanął przed sądem. Jason Alexander wtargnął na ślub piosenkarki

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
foxnews.com
Britney Spears w sukni ślubnej

Jason Alexander dał o sobie przypomnieć, dzięki relacjonowaniu w mediach społecznościowych przygotowań do ślubu piosenkarki. 40-latek wspiął się na ogrodzenie 20-hektarowej posiadłości. Pokazując kulisy ślubu swoim obserwatorom powiedział: "ona jest moją jedyną żoną".

Pierwszy mąż Britney Spears

Jason Alexander był mężem Britney Spears przez 55 godzin w 2004 roku. Doniesienia o ślubie mega gwiazdy pop, która podczas trwającej kilka dni imprezy w Las Vegas poślubiła swojego szkolnego kolegę, były jednymi z pierwszych rys na idealnym wizerunku ulubienicy Ameryki. Małżeństwo błyskawicznie anulowano, a porzucony pan młody sporadycznie pojawiał się w rubrykach towarzyskich. Ostatni raz było o nim głośno, gdy podczas protestów fanów, kiedy na ulicach Los Angeles postanowił walczyć o wolność byłej małżonki przy pomocy nagiego torsu.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

I choć Britney odzyskała prawo do samostanowienia, to postanowiła znaleźć schronienie w ramionach innego mężczyzny, które użytkownicy portali społecznościowych równie często mogą oglądać w negliżu. I to właśnie ślub byłej małżonki stał się zalążkiem problemów byłego "pana Spears", jak nazywają Jasona amerykańskie brukowce.

Jason Alexander na ślubie Britney Spears

Z policyjnych akt wynika, że były mąż Britney wspiął się na ogrodzenie okalające ekskluzywną dzielnicę, gdzie znajduje się dom Britney, w którym odbywała się ceremonia. Następnie wspinając się po skałach, dotarł do posiadłości byłej ukochanej. Biegnąc do willi piosenkarki, filmował toczące się przygotowania, krzycząc: Jestem Jason Alexander. Pierwszy mąż. Przyjechałem zniszczyć to wesele".

Mężczyzna został powalony na ziemię przez jednego z ochroniarzy piosenkarki. Otrzymał zakaz zbliżania się do piosenkarki, która zeznała, że jej były ukochany miał przy sobie nóż.

Jason Alexander stanął przed sądem w hrabstwie Ventura w Kalifornii. Nie zaprzeczył stawianym mu zarzutom. Został uznany za winnego i oczekuje na wyrok. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: foxnews.com

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN / x-news

Pozostałe wiadomości