Gwiazdy

Ed Sheeran po raz kolejny został ojcem! Piosenkarz zdradził płeć dziecka

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Oskar
Netkowski
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Ed Sheeran rozczulił fanów na całym świecie najnowszym postem na Instagramie. Zdjęcie małych bamboszków symbolizuje pojawienie się na świecie kolejnego dziecka artysty. Chłopiec czy dziewczynka? My już znamy odpowiedź

Ed Sheeran - ile ma dzieci?

Ed Sheeran i jego żona Cherry Seaborn pierwszy raz zostali rodzicami dwa lata temu. Młody tata ogłosił wówczas na Instagramie, że ich rodzina powiększyła się o uroczą dziewczynkę, Lyrę Antarcticę Seaborn Sheeran.

Przypomnijmy, że kilka lat temu zniknął ze sceny, odpoczywając od mediów. Chwilę wcześniej został ogłoszony artystą dekady. Postanowił wówczas jednak skupić się na rodzinie i nowonarodzonym dziecku. Nie wiadomo, czy teraz będzie podobnie. Jego majątek szacuje się na około 200 mln funtów. Artysta posiada również 27 nieruchomości, których łączna wartość to 57 mln funtów. Znaczna część posiadłości znajduje się w stolicy Wielkiej Brytanii.

Ed Sheeran został ojcem

- Ed Sheeran, człowiek, który słynie z tego, że swoją prywatę trzyma bardzo mocno dla siebie, wrzucił takie oto zdjęcie [widoczne na ekranie w studiu Dzień Dobry TVN - red.]. I to zdjęcie było informacją, że Ed Sheeran został tatą po raz drugi. Drugie dziecko w życiu Eda Sheerana i jego ukochanej Cherry Seaborn, druga córeczka. (...) Oni mają bardzo niewiele zdjęć razem w sferze publicznej, bo oni w ogóle się niechętnie razem pokazują. (...) Oni się znają od dziecka. To jest taka pierwsza miłość Eda - opowiada Sandra Hajduk-Popińska.

- Chcemy się z wami wszystkim podzielić, że mamy kolejną piękną córeczkę. Oboje jesteśmy w niej zakochani. Od teraz jesteśmy czteroosobową rodziną - czytamy we wpisie muzyka. Ed Sheeran wrzucił do sieci symboliczne zdjęcie białych dziecięcych skarpetek.

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Post w zaledwie kilka godzin osiągnął ponad milion polubień. W komentarzach nie brakuje słów gratulacji i zachwytu fanów muzyka z całego świata.

Przy okazji narodzin ostatniego dziecka, Ed również wrzucił podobne zdjęcie. Spójrzcie sami:

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: JMEnternational/Getty Images

Pozostałe wiadomości