Gwiazdy

Reese Witherspoon i jej córka wyglądają jak dwie krople wody. To nie jedyny taki przypadek w show-biznesie

Gwiazdy

Aktualizacja:
cover video/x-news

Znana z "Legalnej Blondynki" aktorka od początku kariery pozostaje wierna swojemu wizerunkowi. Reese Witherspoon od lat zachwyca szczerym uśmiechem i pięknymi włosami w kolorze jasnego blondu. Choć taki odcień jest niezwykle rzadki, artystka przekazała go w genach swojej córce. Teraz Ava Elizabeth Phillippe ma 21 lat i wygląda identycznie jak jej sławna matka.

Urodziny Avy Elizabeth Phillippe

Ava Elizabeth Phillippe jest najstarszym dzieckiem Reese Witherspoon. Wyrosła na niezwykle utalentowaną oraz piękną kobietę. Studiuje na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley i równocześnie rozwija swoją karierę modelki - wzięła udział już m. in. w kampaniach Rodarte oraz Draper James. Ponadto wiadomo, że nosi imię na cześć sławnej aktorki filmowej. W wywiadzie z Jayem Leno w 2008 roku jej ojciec, Ryan Phillippe, ujawnił:

Moja córka ma na imię Ava jak Ava Gardner, ponieważ to ona była jedyną kobietą, która mogła złamać Sinatrę. To imię jest dla mnie bardzo eleganckie i silne

9 września dziewczyna obchodziła swoje 21 urodziny. Z tej okazji odtwórczyni roli Elle Woods opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z córką. Choć dzieli je 23-letnia różnica wieku, z powodzeniem możnaby uznać je za siostry! Reese Witherspoon pod ujęciem napisała:

Wow! Jak to w ogóle możliwe, że ta mała dziewczynka ma już 21 lat? Wszystkiego najlepszego dla mojej słodkiej dziewczynki, która stała się najbardziej niesamowitą młodą kobietą. Jej dobroć, empatia i ogromne serce nigdy nie przestają mnie zadziwiać. Ava, nie ma wystarczająco dużo słów, aby opisać, jak dumna jestem ze wszystkiego, co już osiągnęłaś.

Inne podobne matki i córki

W świecie show-biznesu bardzo często dzieci idą w ślady sławnych rodziców. Także za sprawą podobieńswa fizycznego. W ostatnich latach szczególnie głośno zrobiło się o Kai Gerber, która przypomina Cindy Crawford z czasów jej największej kariery.

Innymi przykładami są Vanessa Paradis i Lily-Rose Depp, Katie Holmes i Suri Cruise, Meryl Streep i jej córki - Mamie oraz Grace Gummer, a także Goldie Hawn i Kate Hudson.

Na pierwszy rzut oka widać, że dzieci odziedziczyły po popularnych matkach urodę. Czy również talent? W wielu przypadkach tak, choć nie zawsze te dwie rzeczy idą w parze.

Reese Witherspoon bała się macierzyństwa:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości