Meryl Streep

  Meryl Streep

  Już w najbliższą niedzielę wielka gala oscarowa. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziennikarkę Annę Wendzikowską, z którą spekulowaliśmy, kto w tym roku może dostać Oscara? Czy wśród nominowanych są tzw. "pewniacy"? Ciekawostką jest fakt, że to już 21. nominacja do Oscara dla Meryl Streep. Ile statuetek ma na swoim koncie aktorka?

  W nocy czasu polskiego odbyła się 89. ceremonia wręczenia Oscarów, za rok 2016. Jak gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie? Czyja suknia została uznana za najgorszą? Dlaczego Meryl Streep popadła w konflikt z Karlem Lagerfeldem? O najpiękniejszych kreacjach oscarowej gali i kulisach ceremonii mówiła w Dzień Dobry TVN dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Gdy poprzednim razem Anna Wendzikowska spotkała się z Hugh Grantem, była w ciąży, a ten powiedział jej, że będzie beznadziejną matką. Tym razem spotkali się przy okazji premiery filmu "Boska Florence", w którym aktor zagrał u boku Meryl Streep męża najgorszej śpiewaczki świata. Czy Hugh Grant wierzy w niewinne kłamstwa? Kiedy aktor mówi prawdę? Czy uważa się z wielkiego aktora? Z którą aktorką chciałby zagrać?

  W niedzielę w Dzień Dobry Wakacje: jakie emocje towarzyszą sportowcom, gdy walczą o olimpijskie medale? Na naszych kanapach złote medalistki z Rio: Magdalena Fularczyk-Kozłowska oraz Natalia Madaj. W programie również Hugh Grant i boska Meryl Streep skazani na sukces, czyli co zrobić, gdy przytłacza cię wyjątkowy talent? A także historia rapera o polsko-kenijskich korzeniach, który tworzy swoją muzykę w Chinach. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30! "Dzień dobry" powiedzą Wam Ania Kalczyńska i Filip Chajzer.

  Czy Hugh Grant wierzy w niewinne kłamstwa i czy sam często kłamie? Czy powinniśmy kłamać, by nikogo nie ranić? Co na to Hugh Grant? Z aktorem, który zagrał u boku Meryl Streep w filmie "Boska Florence" rozmawiała dziennikarka Anna Wendzikowska. Całą rozmowę zobaczycie w programie Dzień Dobry Wakacje w najbliższą niedzielę. Bądźcie z nami od 8:30!

  Podczas Festiwalu Netia Off Camera Marcin Sawicki spotkał się z Brigitte Lacombe, wybitną francuską fotografką. Cechą charakterystyczną jej prac jest to, że sfotografowani bohaterowie wyglądają bardzo prawdziwie. W jaki sposób Brigitte Lacombe buduje na planie zdjęciowym zaufanie? I jak pracuje jej się z takimi gwiazdami, jak np. Meryl Streep czy Robert De Niro?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy reżysera i scenarzystę Tomasza Wasilewskiego, nagrodzonego Srebrnym Niedźwiedziem podczas 66. Festiwalu Filmowego w Berlinie za obraz "Zjednoczone stany miłości", oraz aktorkę Magdalenę Cielecką, która zagrała w tym filmie.

  Podczas tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie będzie miał swoją premierę polski film zatytułowany "Zjednoczone stany miłości". Z jego reżyserem Tomaszem Wasilewskim i aktorką Martą Nieradkiewicz rozmawiał Mateusz Hładki. Dziennikarz Dzień Dobry TVN dowiedział się, jak film trafił do głównego konkursu na Berlinale i jaką historię przedstawia.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska zrobiła dla nas przegląd zagranicznej prasy. Co słychać u Colina Farrella? Czy nadal jest singlem? Do czego przyznała się Meryl Streep w rozmowie z pierwszą damą USA Michelle Obamą? Który z aktorów grających Bonda nosił tupecik? Dlaczego Monica Bellucci mówi, że jest kobietą Bonda, a nie jego dziewczyną?

  Czy trudno jest pracować na planie filmowym z własną mamą, a co więcej, wcielić się w role matki i córki? O karierze, życiu rodzinnym i relacjach łączących ją z matką, Meryl Streep, z Mamie Gummer przy okazji premiery filmu "Nigdy nie jest za późno" rozmawiała Anna Wendzikowska.

  Niedzielny poranek zapowiada się emocjonująco! Tylko u nas była żona Kazimierza Marcinkiewicza. Izabela rozpoczyna nowy rozdział w życiu. Zapytamy Polaków, czy przyjęliby do domu uchodźcę. Porozmawiamy także z córką Meryl Streep! Bądźcie z nami. Zaczynamy o 8:30!

  Matka czwórki dorosłych już dzieci, od lat zaangażowana i ceniona aktorka. I choć Andrzej Wajda nie widział w niej potencjału na wielką gwiazdę, ona do dziś zachwyca. Meryl Streep podczas spotkania z dziennikarką Dzień Dobry TVN Anną Wendzikowską powiedziała, jak wspomina współpracę z polskim reżyserem. Czy jako studentka szkoły teatralnej wyniosła coś z tej przygody? Co Meryl „ukradła” polskiej aktorce Elżbiecie Czyżewskiej? Na kim wzoruje się najczęściej?

  "Nigdy nie jest za późno" to dramat w reżyserii Jonathana Demme, opowiadający historię dojrzałej gwiazdy rocka, która poświęciła swoje życie muzyce. W rolę Riki wcieliła się Meryl Streep, a u jej boku wystąpił najprawdziwszy muzyk rockowy Rick Springfield. I to właśnie z nim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Czy śpiewający aktor potrafi łączyć życie rodzinne z zawodowym? Czy jego rodzina cierpi z powodu jego ciągłych wyjazdów? Jakim ojcem jest Rick i czy dla synów jest gwiazdą rocka? Jak ocenia współpracę z Meryl Streep i w jaki sposób budowali swoją relację na potrzeby filmu?

  Dlaczego znany aktor otworzył kino? Gdzie znajduje się kino Lindy i Ślesickiego? Ile osób pomieści się na widowni? O swoim "nowym dziecku" opowiedział, a nawet je pokazał, dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu. Czy Bogusław Linda pamięta swój pierwszy kinowy seans? Dlaczego nie lubi, gdy mówi się o nim "macho"? Dlaczego, jak mówi, żałuje 70 procent filmów, w których zagrał? O jakim filmie marzy Linda i kto zabronił mu zagrać z Meryl Streep?

  Ewa Wojciechowska, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedziała o najjaśniejszych gwiazdach w show biznesie. Elżbieta Czyżewska grała z młodziutką Meryl Streep, która oczarowana grą aktorską Elżbiety przypomniała jej styl w filmie "Wybór Zofii". Dziennikarka wspomniała też niedawno zmarłą Annę Przybylską.

  Znany głównie z ról komediowych. "Sierpień w hrabstwie Osage" to jego nowy projekt. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Wendzikowskiej opowiedział o dysfunkcyjnej, filmowej rodzinie, o przyjaźni z Julią Roberts, o tym, jak gra się mężczyznę podrywającego czternastolatkę oraz o nałogu, który trawi filmową rodzinę.

  Zaczynamy od tego, że dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębską została redaktor naczelną dwutygodnika "Gala". Z Agnieszką spotkamy się już w najbliższy poniedzialek, a dziś gościliśmy Annę Wendzikowską, która opowiedziała o małżeństwach Hollywood z najdłuższym stażem. Które gwiazdy mogą się pochwalić najtrwalszym związkiem - Ozzy Osbourne czy Meryl Streep? Która gwiazda wypowiedziała słynne zdanie: "Po co mam wychodzić na hamburgera, skoro w domu mam stek"?