Cała prawda o Karlu Lagerfeldzie. Za co obraziła się na niego Meryl Streep? "Przeprosin nie przyjęła"

Cała prawda o Karlu Lagerfeldzie
Źródło: Dzień Dobry TVN
Cała prawda o Karlu Lagerfeldzie - napisy
Cała prawda o Karlu Lagerfeldzie - napisy
Najmodniejsze stylizacje w kolorze czerwonym
Najmodniejsze stylizacje w kolorze czerwonym
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska o stylizacjach w programie
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska o stylizacjach w programie
Modnie i wygodnie w podróży
Modnie i wygodnie w podróży
Szybka stylizacja: strój na komunię dla mamy
Szybka stylizacja: strój na komunię dla mamy
Karl Lagerfeld był jednym z najbardziej cenionych projektantów mody, który słynął z kontrowersyjnych wypowiedzi. Czym poruszył Meryl Streep, a co wytknął Adele? Dowiadujemy się tego dzięki Williamowi Middletonowi, który napisał książkę o niezwykłym artyście.

Konflikt Karla Lagerfelda i Meryl Streep od kulis

William Middleton to dziennikarz, który miał okazję poznać Karla Lagerfelda osobiście. Historię znamienitego projektanta mody opisał bowiem w swojej książce. - Przy pierwszym spotkaniu zwróciłem uwagę na to, że on witając się, podając dłoń, był całkowicie skupiony na nowo poznanej osobie. Był zainteresowany tym, kogo poznaje. Świat dookoła nie istniał. To bardzo rzadkie - zaznacza autor pozycji "Karl Lagerfeld. Raj jest teraz".

Dziennikarz w rozmowie z Mateuszem Hładkim stwierdził, że artysta, którego życie opisał, był uprzejmym i kochanym przez bliskich człowiekiem. W przestrzeni publicznej jednak projektant słynął z kontrowersyjnych wypowiedzi. Dlaczego obraziła się na niego Meryl Streep?

- Wszystko przez to, że Karlowi przekazano nieprawdziwe informacje. Ona miała włożyć jego suknię na Oscary, ale wycofała się. Do Karla dotarła wiadomość, że wybrała inny dom mody, który jej po prostu zapłacił za to, że założy ich suknię. To nie była prawda, ale Karl tak tę historię przedstawił w jednym z wywiadów. Dziennikarka nie ustaliła wersji drugiej strony, czyli wersji Meryl Streep. Aktorka była bardzo poruszona. Karl ostatecznie wystosował przeprosiny, ale ona ich nie przyjęła - uświadamia William Middleton.

Karl Lagerfeld ocenił sylwetkę Adele

Podobne wzburzenie opinii publicznej wywołał komentarz, którego Karl Lagerfeld udzielił na temat wyglądu brytyjskiej piosenkarki Adele.

- Było coś na rzeczy. Wytknął jej wagę, a potem starał się to łagodzić, tłumacząc, że sam zmagał się z otyłością. Był bardzo czuły na punkcie ludzi, którzy zmagają się z nadwagą. Finalnie zachwycał się metamorfozą Adele. Karl zwykł się wypowiadać w prowokacyjny sposób - wspomina w Dzień Dobry TVN William Middleton.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla