Robert Kupisz ceni sobie prywatność. Nam pokazał swój tajemniczy ogród

Autor:
Agnieszka
Mrozińska
Reporter:
A. Rogowska-Lichnerowicz
Jaki Robert Kupisz jest prywatnie?
Jaki Robert Kupisz jest prywatnie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Robert Kupisz to ceniony polski projektant mody. Prywatnie to bardzo wrażliwy mężczyzna, który dba o swoją kondycję fizyczną. Udaliśmy się do Trójmiasta z kamerą Dzień Dobry TVN, żeby sprawdzić, jak wygląda jego oaza spokoju. - Bardzo lubię zbliżać się do natury - zdradził kreator mody.

Robert Kupisz - życie w Trójmieście

Projektant mody dba o formę fizyczną. Jak sam mówi, wszystko po to, żeby na starość zachować dobre zdrowie. - Pomimo że jest rozpoznawalną osobą, można się dobrze czuć w jego towarzystwie i jest świetnym kolegą, można na nim polegać i na niego liczyć. Nie pamiętam, żeby przez ostatnie parę lat opuścił chociaż jeden trening. Także jest to inspiracja też dla mnie do działania - powiedział Sebastian Cecot, trener i kolega Roberta.

Robert Kupisz zaprowadził reporterkę Dzień Dobry TVN do niezwykłego miejsca, które nazywa tajemniczym ogrodem. - Tutaj 2 tygodnie temu gniazdo uwiły sobie sroki, a od 3 lat pod starą komodą mieszka jeż. Nawet mu wodę wystawiam w talerzyku. Bardzo lubię zbliżać się do natury - zdradził kreator mody.

Robert Kupisz - jaki jest prywatnie?

Projektant mody stwierdził w rozmowie z naszą reporterką, że wykonując swoją pracę dowiedział się dużo o sobie samym oraz nauczył się dobierać właściwych ludzi do swojego otoczenia.

- Wie, kim jest. Znalazł się już sam ze sobą, a to takie zadanie, które przed każdym z nas staje w pewnym momencie w życiu. On doskonale wie, co robi, z czego chciał zrezygnować, do czego dążył. Przeszedł bardzo fajną swoją drogę - powiedziała Katarzyna Sokołowska, reżyserka pokazów mody.

- Jesteśmy podobnymi wrażliwymi duszami. Potrafimy zasmucać się na śmierć, ale jednocześnie to są tylko takie nostalgiczne momenty. Robert jest fantastycznym kompanem - dodała Ilona Majer, projektantka mody.

- Kocha na przykład muzykę z lat 50., 60. i 70. Mogę tu zdradzić tajemnicę: zna wszystkie teksty piosenek. Uwielbia Irenę Santor, Violettę Villas, czyli te wszystkie ikoniczne piosenkarki - podsumował Rafał Michalak, projektant mody.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Agnieszka Mrozińska

Reporter: A. Rogowska-Lichnerowicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości