Robert Kupisz

  Czy wstydzimy się państwowych symboli?

  Akcja charytatywna "Podaruj misia temu kogo kochasz" niebawem rusza po raz 16. Limitowaną, świąteczną edycję misiów będzie można kupić w drogeriach Rossmann w całej Polsce już od 1 grudnia. Sprzedaż kosztujących 50 zł zabawek wesprze budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, które powstaje na terenie Centrum Zdrowia Dziecka. Jakie pluszaki będą dostępne w tym roku?

  Od ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa w bajkowej Grecji minął już rok. Z tego powodu medialna para postanowiła urządzić w jednym z warszawskich klubów huczną imprezę. Pojawiła się na niej masa gwiazd znanych z pierwszych stron gazet. Zobaczcie ich oryginalne stylizacje.

  Czy gwiazdy kochają latynoskie klimaty? Z czym kojarzy im się Ameryka Łacińska? Maryla Rodowicz marzy, by wyjechać do Argentyny, gdzie mogłaby nauczyć się tańczyć tango, z kolei dla Anety Kręglickiej Argentyna to nie tango, a jazda konna. Czy Magdalena Mielcarz, która na co dzień mieszka w Los Angeles, lubi odpoczywać w krajach Ameryki Południowej? Sprawdził to dziennikarz Dzień dobry TVN Mateusz Hładki.

  Na pokazach Roberta Kupisza zawsze obowiązuje dress code. Na ten ostatni goście mieli też się ubrać na bogato. Na pewno zastosowała się do tych wymagań Maja Sablewska. A jak inne gwiazdy? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Wiele osób marzy o podróżach. Gdzie chcieliby pojechać: Magdalena Boczarska, Agnieszka Woźniak-Starak, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Robert Kozyra, Robert Kupisz, Roma Gąsiorowska i Gosia Baczyńska? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Robert Kupisz to jeden z najbardziej znanych polskich projektantów mody. Dlaczego nie dba o swoje rzeczy? Dlaczego inspirują go dresiarze? Co znajduje się w jego szafie? Ile ma garniturów? Z Robertem rozmawiała stylistka Alicja Napiórkowska.

  Po wielu latach przerwy projektant Robert Kupisz postanowił wrócić na parkiet. Dlaczego? Jakim był instruktorem? i jak taniec wpłynął na to, co robi teraz? Na próbie projektanta był dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Paulina Holtz i Robert Kupisz ze swoich pasji uczynili swój drugi zawód. Czy musieli w związku z tym coś poświęcić? Kiedy jest dobry moment na zmiany? O poszukiwaniu nowych dróg zawodowych powiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Aby móc wziąć udział w pokazie mody trzeba mieć nie tylko odpowiednią urodę i figurę, ale również charakter. Jak wybierane są osoby, które potem chodzą po wybiegu? W Dzień Dobry TVN o przygotowaniach do pokazów rozmawialiśmy z projektantem Robertem Kupiszem i modelkami: Anią Piszczałką oraz Karoliną Pisarek.

  W świecie show-biznesu krążyła informacja, że Monika Olejnika obraziła się na Roberta Kupisza za to, że ten bez zgody obciął jej włosy. Podobno wysyłała mu nawet sms-y, w których groziła, że wyśle go do wojska. Czy rzeczywiście tak było? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Początki w show-biznesie nie zawsze są łatwe - zanim Nicole Kidman została znaną aktorką była masażystką, a Angelina Jolie pracowała jako mistrz ceremonii pogrzebowych. A jak zaczynały polskie gwiazdy? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki zapytał o to: Roberta Kupisza, Adama Nergala Darkiego, Paulinę Holtz, Karolinę Korwin-Piotrowską, Katarzynę Kolendę-Zaleską, Paulinę Młynarską i Monikę Olejnik.

  Projekt Polish-American Fashion Foundation może ułatwić naszym projektantom start na rynku międzynarodowym. Jaki jest cel ich działań? Czy każdy projektant może się zwrócić do fundacji o pomoc? O inicjatywie opowiedziała Alexandra Borowczak, Prezes Polish-Amercian Fashion Foundation. Na kanapie Dzień Dobry TVN gościliśmy również Łukasza Jemioła, który dzięki wsparciu Fundacji Alexandry Borowczak pokaże swoją kolekcję podczas nowojorskiego tygodnia mody. Jakie Łukasz ma rady dla początkujących projektantów?

  MocArty to nagrody RMF Classic, które przyznawane są artystom realizującym swoje pasje. Na galę wybrała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska, by zapytać ludzi sukcesu, o czym marzą. Odpowiedzi udzielili jej: wiceprezes RMF Classic Ewa Miszczak, dziennikarze: Ewa Drzyzga i Andrzej Sołtysik, projektant mody Robert Kupisz oraz aktorzy: Janusz Gajos i Tomasz Kot.

  Ola Rudnicka to jedna z najbardziej cenionych polskich modelek. Pierwsze kroki w świecie mody stawiała w wieku 16 lat. Dziś 22-latka może się pochwalić współpracą ze światowymi markami, m.in. z z Louis Vuitton, Diorem i Miu, Miu. Na co dzień mieszka w Paryżu. Do Polski przyjechała na sesję polskiego projektanta mody Roberta Kupisza. Spotkał się z nią dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Powiedziała mu o początkach swojej kariery w modelingu, jej rozwoju, współpracy ze znanymi projektantami i relacjach między modelkami.

  Gwiazdy uwielbiają portale społecznościowe. Co zaskakujące, publikują tam informacje dotyczące swojego prywatnego życia. Którzy celebryci są najbardziej aktywni w internecie? Do jakich celów wykorzystują aplikacje społecznościowe? I czy w swoich publikacjach przekraczają granice dobrego smaku? O tym dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska była na pokazie najnowszej kolekcji Robera Kupisza. Motywem przewodnim tego pokazu i samej kolekcji jest tango, dlatego Ania zapytała projektanta o to, czy tango jest mu bliskie i jaką rolę taniec odgrywa w jego życiu. Zobaczcie, co powiedziały jej na ten temat gwiazdy, które przybyły na ten pokaz. Czy lubią tańczyć?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Kamilę Ibrom i Andre Whyte, którzy wczoraj pożegnali się z programem "Top Model". Dlaczego jury zdecydowało, że powinni odejść? Czy ze swoim nastawieniem Kamila i Andre poradzą sobie w modelingu? Zapytaliśmy o to Michała Piróga.

  Zbliżają się wakacje. Gdzie i jak je spędzą: Krystyna Mazurówna, Igor Herbut, Baron, Kamila Szczawińska, Marta Kuligowska i Robert Kupisz? Czy któraś z gwiazd nie lubi wakacji? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Nagrodę główną podczas uroczystej gali 25-lecia magazynu "Twój Styl" odebrała Danuta Wałęsa. Dlaczego Pani Prezydentowa uważa, że nagroda jej się nie należała? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska, zainspirowana rozmową z Danutą Wałęsową zapytała gwiazdy o to, która kobieta w ich życiu wywarła na nich szczególny wpływ? Wiele osób wymieniło tą samą postać. Dlaczego?

  Ze świeżo upieczonym magistrem, Mirosławem Baką oraz z Agnieszką Wagner i Robertem Kupiszem rozmawialiśmy, w studiu Dzień Dobry TVN, o tym czy edukacja jest gwarantem późniejszego sukcesu i czy wybór studiów, dokonywany w wieku 19 lat, determinuje późniejsze życie i karierę zawodową. Robert Kupisz: "Nie należy się stresować, należy, przede wszystkim, spełniać swoje marzenia (...) wybieramy zawód, o którym marzymy"

  Jaką cenę za sukces gwiazdy płacą na co dzień? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska spytała o to: Marcina Wyrostka, Dorotę Williams, Piotra Polka, Tomasza Kota, Roberta Kupisza, Grażynę Kulczyk i Janusza Gajosa.

  Robert Kupisz w studiu Dzień Dobry TVN przygotował stylizacje sylwestrowe niekoniecznie na tradycyjny bal. To raczej propozycje dla młodych mężczyzn, którzy sylwestra spędzają "na mieście" lub "na domówce". Kinga Rusin wybrała cekinowe szorty dla Bartka Węglarczyka...

  Sobota z Dzień Dobry TVN to strzał w „dziesiątkę”! Cameron Diaz w szampańskim nastroju. Sonia Bohosiewicz gotowa na kulinarne szaleństwo. W programie także: Agustin Egurrola, Jakub "Jacob" Bartnik i Natalia Schroeder o tym, jak bez przymusu dobrze bawić się w Sylwestra A na koniec: Gosia Baczyńska i Robert Kupisz oraz stylizacje, które będą „rządzić” podczas noworocznej zabawy! Bądźcie z nami. Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk. Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  W jakiej kondycji jest polska moda? Czy mamy szansę wejść z nią na światowe salony? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz zapytała o to: Katarzynę Kolendę-Zaleską, Rafała Maślaka, Macademian Girl, Monikę Olejnik, Michała Witkowskiego, Martę Kuligowską. Jak "afera" koszulkowa, wywołana przez Pawła Deląga, wpłynęła na sprzedaż t-shirtów Roberta Kupisza?

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Robertem Kupiszem. Oczywiście przyjechał na rolkach, które są codziennym środkiem transportu projektanta. Jak jazdą na rolkach pomaga niepełnosprawnym dzieciom?

  Taniec, stylizacja fryzur, modeling, projektowanie. Kiedy był nastolatkiem liczył się dla niego tylko taniec i liceum plastyczne. Robert Kupisz zabrał Emilkę Stachurską do Kielc, żeby pokazać jej, co robił, kiedy był w jej wieku. Ona podążyła jego śladami. A w studiu Dzień Dobry TVN Robert był naszym gościem. Co się stało z napisem na skałach?

  Tym razem uczestnicy programu zmierzyli się z zadaniem zaprojektowania ubrania w stylu miejskim. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: projektant Robert Kupisz, blogerka modowa Tamara Gonzales Perea oraz Tomasz Ossoliński. Czy Polacy boją się być sobą i dlaczego Robert Kupisz przyjechał do studia na rolkach?

  Produkty Roberta Kupisza są kopiowane nawet w Chinach. Ewelina Rydzyńska zapytała Anię Kuczyńską, jakie jej projekty najczęściej kopiowano. A w studiu Dzień Dobry TVN Robert Kupisz i Anna Kuczyńska rozmawiali o tym, dlaczego nawet niedrogie produkty są kopiowane, jak je odróżnić od oryginału oraz kto jest odbiorca tanich kopii?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z Robertem Kupiszem i Katarzyną Sokołowską, by pozmawiać o przygotowaniach do pokazu Kupisza. Kto boi się Katarzyny Sokołowskiej? Czy przygotowania ich stresują? Czym zaskoczy nas Robert Kupisz?