Sportowe pasje Roberta Kupisza. "Mam świadomość ciała"

kupisz1
Robert Kupisz i jego sportowe pasje
Źródło: Dzień Dobry TVN
Robert Kupisz to nie tylko fan mody, ale również i sportu. Jak przyznaje, z aktywnością fizyczną związany jest od lat. Trenował lekkoatletykę, tańczył, a obecnie trenuje na siłowni, biega, pływa i jeździ na rolkach. Z reporterką Dzień Dobry TVN projektant spotkał się na jednej z urokliwych tras w Gdyni.

Robert Kupisz i jego aktywne życie

Robert Kupisz to człowiek-orkiestra. Projektuje, spełnia się jako model oraz aktywnie uprawia sport. My spotkaliśmy się z nim na… rolkach. Kiedy narodziła się pasja do tej aktywności?

- Wyjechaliśmy na sesję na Lanzarote i mój kolega Sławek zabrał rolki. Dał mi, nauczyłem się i teraz nie czuję, że mam kółka na nogach. Poruszam się bardzo naturalnie. W Warszawie jeżdżę na rolkach po całym mieście. A tutaj jest genialna trasa z Gdyni do Gdańska. W dwie strony to 24 km, jestem w stanie w lekki sposób to przejechać – powiedział. Jak dodał, w Trójmieście odnaleźć można wyjątkowo przyjazne trasy, po których jeździć mogą zarówno wprawieni, jak i początkujący fani rolek, hulajnóg czy rowerów.

- Rolki są świetne, bo pracują inne mięśnie. Wewnętrzne mięśnie brzucha, pośladki. A trzeba pamiętać, że pośladki to jeden z najważniejszych mięśni wiec musimy o nie dbać - podkreślił.

Robert Kupisz prowadzi zdrowy tryb życia

Robert Kupisz w mediach społecznościowych chętnie chwali się swoją perfekcyjną sylwetką. Naszej reporterce zdradził, że zarysowane mięśnie i przede wszystkim dobre samopoczucie to zasługa zdrowej diety i wielu ćwiczeń. Projektant stara się pilnować restrykcji, żywi się w oknie, które trwa zaledwie 7 godzin.

- Dużo ćwiczę z moim trenerem personalnym. Bardzo zdrowo jem, tylko 7 godzin w ciągu dnia. Biegam, mam gimnastykę. Dbam o siebie i przez cały rok pływam. Wchodzę do morza nawet zimą. Od dziecka uprawiam sport. Jest to spójne bardzo. Teraz, pracując jako model do pokazów, mam świadomość ciała i bardzo mi to pomaga. A sport dobrze też robi na głowę, czyści i pomaga wyjść z trudnych sytuacji – podsumował.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla