74-letnia Vera Wang pokazała się w stroju kąpielowym. "Ciało 20-latki"

74-letnia Vera Wang w kostiumie kąpielowym
Źródło: Dzień Dobry TVN
Polka została mistrzynią świata w bikini fitness
Polka została mistrzynią świata w bikini fitness
Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o macierzyństwie i perfekcyjnej figurze
Sylwia Bomba o macierzyństwie i perfekcyjnej figurze
Sylwia Bomba #BezCukru pierwszy raz komentuje rozstanie z ojcem dziecka
Sylwia Bomba #BezCukru pierwszy raz komentuje rozstanie z ojcem dziecka
Vera Wang nie przestaje zaskakiwać wielbicieli. Projektantka mody wkrótce skończy 75 lat, ale jej ciało, w opinii fanów, wcale na tyle nie wygląda. Gwiazda co rusz pokazuje się w nowych odsłonach. Tym razem zapozowała w kostiumie kąpielowym.

Vera Wang - kim jest?

Vera Wang to jedna z najbardziej popularnych projektantek na świecie. Na przestrzeni lat wywoływania wiele emocji, m.in. ze względu na swój wiek. W czerwcu tego roku skończy 75 lat. Wang od najmłodszych lat pracowała na swój sukces. Studiowała historię sztuki w Sarah Lawrence College. Szybko zaczęła pracę w zawodzie, bo po odebraniu dyplomu przez około 6 lat pracowała w dziale mody magazynu Vogue. Później porzuciła pióro, by zostać projektantką u Ralpha Laurena. Po dwóch latach zaczęła pracować na własne nazwisko i założyła butik w Nowym Jorku.

Vera Wang ma na swoim koncie liczne sukcesy. Jednym z najważniejszych momentów w jej karierze był czerwiec 2005, kiedy otrzymała nagrodę Council of Fashion Designers of America (CFDA) i została Projektantką Roku w kategorii ubrań dla kobiet.

Vera Wang w kostiumie kąpielowym

Vera Wang zyskała dużą popularność w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi prawie milion osób. Wielokrotnie w mediach przeczytać można było o jej doskonałej formie i świetnej sylwetce, którą udaje jej się utrzymać od wielu lat. Tym razem 74-latka zapozowała w stroju kąpielowym.

- Udanego lata - napisała pod fotkami.

Fani nie przestawali jej komplementować. - Wyglądasz niesamowicie - czytamy. - Jak to możliwe, żeby wyglądać tak idealnie?! - napisał jeden z fanów. - Mam 30 lat i chciałabym mieć taką formę - dodał ktoś inny. - Masz ciało 20-latki - zachwycali się internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Jamie McCarthy/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?