Wojewódzki drążył temat seksu. Stanowcza reakcja El Dursi: "To głupie pytanie!"

Kuba Wojewódzki zapytał Klaudię El Dursi o seks. Odpowiedziała mu ciętą ripostą. "Obnażyłeś się"
Źródło: TVN
Kuba Wojewódzki | Wiosna 2024 | Zwiastun
Kuba Wojewódzki | Wiosna 2024 | Zwiastun
"Konfrontacje Agaty" - odc. 5. Operacje plastyczne - tak czy nie?
"Konfrontacje Agaty" - odc. 5. Operacje plastyczne - tak czy nie?
Ruszyły castingi do “Top Model”
Ruszyły castingi do “Top Model”
Małgorzata Rozenek-Majdan walczy o tytuł Królowej Równowagi
Małgorzata Rozenek-Majdan walczy o tytuł Królowej Równowagi
Kulisy "Czas na Show. Drag Me Out". Odliczamy do finału programu
Kulisy "Czas na Show. Drag Me Out". Odliczamy do finału programu
Kim są na co dzień uczestniczki “The Traitors. Zdrajcy”?
Kim są na co dzień uczestniczki “The Traitors. Zdrajcy”?
Znamy zwycięzców “Czas na Show. Drag me out!” (napisy)
Znamy zwycięzców “Czas na Show. Drag me out!” (napisy)
"Konfrontacje Agaty" - odcinek o karmieniu piersią
"Konfrontacje Agaty" - odcinek o karmieniu piersią
W najnowszym odcinku talk-show Kuby Wojewódzkiego gośćmi byli Klaudia El Dursi, prowadząca "Hotel Paradise" oraz Klaudiusz Ševković, uczestnik pierwszej polskiej edycji "Big Brothera". Prowadzący program wdał się z Klaudią w dyskusję na kontrowersyjny temat. Modelka nie gryzła się w język. Co powiedziała?

Klaudia El Dursi w programie "Kuba Wojewódzki"

Kuba Wojewódzki zadeklarował, że jest fanem formatów telewizyjnych typu bikini reality, a chwilę później zaczął naśmiewać się z uczestników "Hotelu Paradise", wytykając im brak wiedzy i ambicji. Klaudia El Dursi stanęła w obronie bohaterów show.

- Czuję się lekko obrażona. Bardzo widocznie obnażyłeś się, że jednak nie jesteś fanem bikini reality, bo gdybyś był i gdybyś oglądał, to zdecydowanie tak nie umniejszyłbyś naszym uczestnikom. To było wyrwane z kontekstu. Oni tam spędzają najcudowniejszy czas w swoim życiu najprawdopodobniej - powiedziała prowadząca "HP".

Gwiazdor talk-show zmienił więc wątek i zapytał Klaudię, dlaczego nie zdecydowała się wystąpić w filmie "365 dni". El Dursi otrzymała propozycję, by zagrać stewardessę, która na samym początku 1. części filmu uprawia seks oralny z głównym bohaterem. Modelka asertywnie odpowiedziała.

- Jakoś tak po prostu poczułam, że nie jest to rola, w której mogłabym się spełnić. (...) Nie miałam takiego parcia, żeby chwytać się czegokolwiek. Nie uważałam, że ta scena jest adekwatna do tego, co mogłabym przedstawić, pokazać. Nie była w zgodzie ze mną. Wiem, że to jest aktorstwo i oddzielamy grubą linią to, co jest w życiu, a to, co jest przed kamerą, ale nie poczułam tego - stwierdziła Klaudia.

Kuba Wojewódzki zapytał Klaudię El Dursi o seks

Wojewódzki często zadaje gościom kontrowersyjne pytania. Nie inaczej było w najnowszym odcinku jego show.

- Co sobie w życiu załatwiłaś przez łóżko? - przeczytał z kartki Kuba.

- Takie brzydkie pytanie. Nic - odparła zniesmaczona Klaudia. - Niczego sobie nie załatwiłam przez łóżko, bo ja jestem nudziarą. Naprawdę. Seks nie jest dla mnie w życiu priorytetową sprawą w ogóle. (...) Takie osoby jak ty, podchodzą do mnie w taki bardzo tendencyjny sposób, oceniają książkę po okładce. Dlaczego zadajesz mi takie bezsensowne pytanie? Głupie to pytanie. Dlaczego sobie pomyślałeś, że akurat ja mogłabym sobie coś załatwić przez łóżko? Być może ja jestem taka zamknięta na pewne kwestie i być może nie jestem taka otwarta na seks i nie jest on dla mnie priorytetową sprawą, dlatego że od dziecka mnie o to posądzano. Od dziecka czegoś ode mnie oczekiwano. Od dziecka mężczyźni chcieli przekraczać pewne granice, na które ja nie miałam zgody - podkreśliła Klaudia.

Wojewódzki ustosunkował się do odpowiedzi El Dursi.

- Żeby nie było, że ja się tylko czepiam. Zrozum, jesteś tak jak ja, trudno w to uwierzyć, istotą seksualną. I to jest program, w którym rozmawiamy o takich rzeczach bez tabu, więc wprowadzanie takiej mieszczańskiej tonacji nie przystoi formule tego programu. My tutaj traktujemy rzeczywistość pół żartem, pół serio. Zaraz się zwalą feministki, że o czym on tu rozmawia. Właśnie o tym, o czym wy nie rozmawiacie, bo się wstydzicie albo nie macie okazji - skwitował gospodarz programu.

"Kuba Wojewódzki" - gdzie i kiedy oglądać?

Program Kuby Wojewódzkiego można oglądać we wtorki o godz. 22:40 na antenie TVN. Wszystkie odcinki i materiały dodatkowe, które nie były emitowane w telewizji, są dostępne również na Playerze.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes