kate hudson

    kate hudson

    Kate Hudson podbiła Hollywood nominowaną do Oscara rolą w filmie "U progu sławy". Znana jest przede wszystkim z ról w komediach romantycznych, takich jak: "Jak stracić chłopaka w 10 dni", czy "Ślubne wojny". Właśnie zagrała w filmie "Żywioł. Deepwater Horizon" opowiadającym o prawdziwej katastrofie amerykańskiej platformy wiertniczej. O ostatnim filmie, zagrożeniach, mediach społecznościowych rozmawiała z nią dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

    Kurt Russell to gwiazda kina lat 80. XX w. W zeszłym roku aktor triumfalnie powrócił na ekrany kin z filmem Tarantino „Niezawistna ósemka”. Jest mężem Goldie Hawn i ojczymem Kate Hudson. Kurt zagrał ze swoją córką w filmie „Żywioł. Deepwater Horizon”. Jak im się współpracowało? I czy było to ich pierwsze spotkanie na planie filmowym? Z Kurtem Russellem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

    Na ekrany kin wchodzi film "Dzień Matki". Główną rolę gra w nim Kate Hudson, która ze względu na mało tolerancyjne poglądy swoich rodziców ukrywa fakt, że wyszła za mąż za Hindusa. Czy w życiu prywatnym Kate okłamuje swoich rodziców? Jak świętuje Dzień Matki z Goldie Hawn? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

    Czy to prawda, że Beyonce rozstała się z Jay-Z? Jak Kim Kardashian nazwie swojego syna oraz kto został najseksowniejszym mężczyzną według magazynu "People"? O najgorętszych plotkach z USA opowiedziały siostry Okapiec.