Gwiazdy

"Down The Road". Zespół znów wyruszył w trasę. Gdzie dotarli tym razem?

Gwiazdy

Przemek Kossakowski wraz z grupą sześciu osób z zespołem Downa po raz kolejny wyruszają w trasę. Tym razem wybrali się do malowniczej Turcji. Jakie przygody ich tam czekają? Czy Stambuł zrobi wrażenie na uczestnikach wyprawy? Poznaj szczegóły trzeciej serii "Down the Road. Zespół w trasie".

"Down the Road" Przemek Kossakowski wyjechał do Turcji

Po zwiedzaniu Europy, przygodach w Chorwacji i Grecji przyszedł czas na wyprawę na kolejny kierunek. Tym razem Przemek Kossakowski zabrał uczestników wyprawy "Down the Road" do Turcji. Co ich tam czeka? Z jakimi przygodami będą musieli się zmierzyć? Co najbardziej zachwyci ich w kraju, który stał się jednym z najpopularniejszych wakacyjnych wyborów Polaków? O tym przekonamy się już niebawem.

"Down the Road. Zespół w trasie"

Zespół Downa dotyka jedną na 700 osób - jeden chromosom więcej, który zmienia naprawdę całe życie . Tak się mówi, ale czy rzeczywiście tak jest? W "Down the Road. Zespół w trasie" szóstka młodych osób z zespołem Downa wyrusza w podróż w nieznane z Przemkiem Kossakowskim. To okazja, żeby zmierzyć się i przełamać krzywdzące stereotypy, zgodnie z którymi osoby z dodatkowym chromosomem są niesamodzielne i wymagają stałej opieki. W programie będą mieli okazje zmierzyć się z codziennymi, choć dla nich kompletnie nowymi wyzwaniami. Czy uda im się pokonać własne słabości i lęki?

Odcinki dotychczas wyemitowanych serii dostępne są na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości