Gwiazdy

Czego boją się gwiazdy? Dorota Wellman i Marcin Prokop zwierzyli się ze swoich fobii

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Show-biznes w pigułce

Gwiazdy słyną nie tylko z wyszukanych zachcianek, ale również z nietypowych lęków. Sandra Hajduk-Popińska przygotowała listę najdziwniejszych fobii, z którymi zmagają się światowe sławy. Przy okazji skłoniła prowadzących Dzień Dobry TVN do niecodziennych wyznań.

Fobie w Hollywood

W świecie gwiazd fobie można podzielić na te bardziej i mniej oczywiste. Do tych pierwszych bez wątpienia należy strach przed utratą zainteresowania, czy też lęk związany z upływem czasu, niwelującym młody wygląd. Wiele sław ma jednak bardziej nietypowe lęki.

- Adele boi się przebywać w otoczeniu mew, a Pamela Anderson wśród luster - zdradziła Sandra Hajduk-Popińska. - Z kolei Johnyy Deep panicznie boi się klaunów, Woody Allen boi się wszystkiego: psów, pająków, wind i zamkniętych pomieszczeń. To podobno jest cecha geniuszy, że im więcej ma się fobii i lęków, tym bardziej genialną jest się jednostką - dodała.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Czego boją się gwiazdy TVN?

Rozmowa o fobiach zagranicznych gwiazd szybko przeniosła się na rodzime podwórko. Dorota Wellman i Marcin Prokop postanowili podzielić się z widzami swoimi lękami.

- Nie lubię zamkniętych pomieszczeń - przyznała gospodyni Dzień Dobry TVN. - Winda jest dla mnie za każdym razem ciężkim przeżyciem i zawsze mam wrażenie, że już nigdy z tej szafy nie wyjdę.

Dorota Wellman spełnia marzenie
Dorota Wellman spełnia marzenie W ramach cyklu "Dzień dobry, tu kurier" Dzień Dobry TVN spełnia marzenia widzów. Dorota Wellman spotkała się z Jolantą, która choruje na nowotwór. Źródło: Dzień Dobry TVN

- Czyli na przykład boisz się sklepów spożywczych w niedzielę, które są zamknięte? - dopytywał Marcin Prokop.

- Dokładnie tak i dlatego do nich nie chodzę - ripostowała Dorota.

- Ja się boję rozmów o krwi i operacjach - wyjawił dziennikarz, co błyskawicznie potwierdziła jego ekranowa partnerka. - Wtedy prawie mdleję i kiedy przychodzi do nas na przykład gastroenterolog, który przyjdzie dzisiaj do nas, to zastąpi mnie jeden z operatorów - zażartował.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości