fobie

  fobie

  Gynofobia, a więc strach przed kobietami, wydaje się czymś bardzo dziwnym. Lęk przed ponad połową ludzkości brzmi jak żart. Jest jednak inaczej – gynofobia to jedna z wielu fobii. I pomimo że nie jest fobią często występującą, to jak można sobie wyobrazić, jest niezwykle uciążliwa.

  Niektórzy boją się pająków, inni mają lęk wysokości, ale są i tacy, którzy odczuwają strach przed rozmową telefoniczną. W Dzień Dobry TVN psycholog społeczny Beata Bianca-Kotoro powiedziała, skąd bierze się telefobia.

  Dzień Dobry TVN zawsze blisko widzów. Masz jakąś małą fobię? Nie martw się, nie jesteś jedyny. Filip Chajzer na tropie najdziwniejszych natręctw. A potem kobieta, na punkcie której można mieć prawdziwą obsesję - Joanna Krupa o dzieciach, niemoralnych propozycjach producentów i życiu w hollywoodzkim stylu. A na koniec premierowy Stachursky. Bądźcie z nami o 8.00!

  Mało kto lubi chodzić do dentysty. Czasami jednak strach przed borowaniem zębów przeradza się w prawdziwą fobię. Jak zachowują się ludzie, których paraliżuje fotel dentystyczny? Jakie są tego przyczyny? Ból? Stereotypy? Jak sobie pomóc? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy stomatologa Marcina Krufczyka.

  Za Szymonem Hołownią" panny" sznurem! Marcin Prokop jednak jest troszeczkę zazdrosny... Ma powody? Zobaczcie! "Szymon, pamiętaj, przed ślubem to grzech!" :)