Gwiazdy

Katarzyna Grochola poprosiła Dorotę Szelągowską o przysługę. "Jak mi nie pomożesz, to umrę"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Źródło:
Fakt
Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska, matka i córka

Dorota Szelągowska od wielu lat z powodzeniem zmienia wystrój mieszkań Polaków. Ostatnio zdradziła, że o remont poprosiła ją też mama. Dlaczego metamorfoza domu Katarzyny Grocholi dla znanej dekoratorki wnętrz jest tak dużym wyzwaniem?

Katarzyna Grochola prosi córkę o remont

Dzięki programom o wystroju wnętrz Dorotę Szelągowską pokochały miliony Polaków. Znana dekoratorka chętnie dzieli się cennymi radami i pokazuje poruszające historie swoich bohaterów. Wielką fanką programu Doroty jest także jej mama, Katarzyna Grochola, która często ogląda show, co daje jej to dużo radości. Okazuje się, że pisarka będąc pod wrażeniem talentu córki, pragnie również, by ta wyremontowała jej dom.

- Moja mama wita mnie od pół roku słowami: "Dorota, jak mi nie zrobisz remontu to umrę" mniej więcej. Więc rzeczywiście za chwilę zaczynam remont u niej w domu. (...) Natomiast to jest najtrudniejsze, kiedy ma się coś zrobić dla swoich najbliższych, bo po pierwsze chce się temu poświęcić całe serce. Ale na szczęście ten moment się już zbliża, więc za chwilę będzie remont generalny domu mojej mamy - wyznała Dorota Szelągowska w wywiadzie z Filipem Borowiakiem.

Nowy sezon "Totalnych remontów Szelągowskiej"

Trzeci sezon "Totalnych remontów Szelągowskiej" wróci na antenę TVN już 18 października o 21:30. W najbliższych odcinkach będzie miało miejsce aż 8 metamorfoz wnętrz domów różnych bohaterów, którzy zostali zgłoszeni do programu przez swoich bliskich, wdzięcznych za otrzymane wsparcie i troskę. Choć Dorota Szelągowska nie ukrywa, że woli odmieniać mieszkania, które mają 70 m kw., w show trafiają się także wnętrza o powierzchni zaledwie 20 m kw. Dla dekoratorki jest bowiem ważne, by program wszystkich inspirował. A co zaskoczy w nowym sezonie?

- Nic się nie zmieniło, nic nowego. Nadal piękne historie ludzi, nadal ta sama ekipa. (...) Mamy cudownych, fantastycznych bohaterów i wydaje mi się, że ich historie nawet bardziej inspirują niż remonty, które robimy. Chyba poszliśmy dalej, jeśli chodzi o remonty, bo naprawdę ostatnio remontowaliśmy dom, który nawet nie miał podłogi, bo się zapadła jak weszliśmy do środka - zdradziła Dorota Szelągowska w rozmowie z "Faktem".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Dorota Szelągowska: "Nie uważam, żeby urządzanie według wnętrzarskich trendów było dobre"

Autor:Sabina Zięba

Źródło: Fakt

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News, TVN

Pozostałe wiadomości