Gwiazdy

Dominika Gwit o aktywnym wypoczynku. "Każdy ma prawo do życia i jego celebracji"

Gwiazdy

Dominika Gwit

Dominika Gwit podzieliła się z fanami fotografiami z wyprawy kajakowej. W krótkiej rozmowie z serwisem Dzień Dobry TVN zdradziła, jakie letnie aktywności sprawiają jej największą przyjemność.

Dominka Gwit na wakacjach

Dominika Gwit postawiła na aktywny wypoczynek w weekend. W towarzystwie męża wybrała się na wycieczkę do Białowieży. Jednym z elementów wyjazdu był spływ kajakowy. Zdjęciem zrobionym na środku rzeki pochwaliła się na swoim Instagramie. - Lato bejbe - napisała, publikując zdjęcie z wiosłem.

Dominika zdradziła nam, że nie tylko kajaki sprawiają jej przyjemność. Zwłaszcza latem aktorka - podobnie jak wielu z nas - lubi przebywać nad wodą. - Uwielbiam jeździć na rowerze - wyjawiła. - A latem spędzać czas w wodzie. Pływanie, kajaki, łódki, motorówki - wyjawia nam gwiazda.

Ciałopozytywność na wakacjach

Dominika Gwit zaskarbiła sobie sympatię fanów nie tylko komediowym talentem, ale również odwagą w mówieniu o samoakceptacji i ciałopozytwności. Dystans i poczucie humoru sprawiają, że aktorka jest w stanie dotrzeć do każdego ze swoim przesłaniem.

Pomimo szeroko zakrojonej debaty o potrzebie akceptacji swojego wyglądu, kobiety wciąż rezygnują z wielu rzeczy w obawie przed ocena otoczenia. Dominika Gwit ma dla nich prostą radę.

- Jeżeli otoczenie ma z czymś problem to jest problem tego otocznia - stawia sprawę jasno gwiazda. - Wszystko jest dla ludzi. Każdy ma prawo do życia i jego celebracji. Jest to wpisane w podstawowe prawo człowieka jakim jest godność i szacunek. Cieszcie się życiem! Pięknych wakacji dla wszystkich - mówi Dominika.

Zobacz wideo: Dominika Gwit z mamą

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości