Daria Widawska przeszła na dietę Adele. "Tracę kilogramy i bardzo dobrze się z tym czuję". Ile aktorka już schudła?

Daria Widawska
Tomasz Urbanek/East News
Źródło: Dzien Dobry TVN
Gwiazda serialu "39 i pół", Daria Widawska przeszła na dietę Adele, aby stracić nadprogramowe kilogramy, które przybyły jej w trakcie izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa. W mediach społecznościowych zdradziła, ile udało jej się schudnąć.

Dieta Adele, czyli dieta sirtfood to na pewno największy hit żywieniowy 2020 roku. Jej zaletami są: poprawa ogólnej kondycji zdrowotnej, spadek masy ciała wynikający ze spalania tkanki tłuszczowej, a nie mięśniowej, wyższy poziom energii, lepszy wygląd i samopoczucie, przygotowanie organizmu do trwałego utrzymywania niższej masy ciała, wykształcenie zdrowych nawyków żywieniowych.

Dzięki tej diecie Adele zrzuciła już ponad 45 kilogramów.

Daria Widawska na diecie Adele

W ślady brytyjskiej wokalistki poszło miliony kobiet na całym świecie. Do tej ogromnej grupy dołączyła niedawno Daria Widawska. Aktorka zdecydowała się na ten krok, ponieważ - jak przyznała w jednym z wywiadów - w czasie pandemii przytyła z powodu braku ruchu i podjadania.

W odpowiednim czasie postanowiłam zareagować na zmiany zachodzące w moim organizmie. Pandemia sprawiła, że więcej gotowałam i przesiadywałam w domu. Ze względu na brak ruchu moja waga zaczęła rosnąć. Myślę, że ten problem pojawił się u wielu osób

– stwierdziła w rozmowie z Agencją Newseria Lifestyle.

Dodała także:

Zadziałałam szybko. Jednak w moim przypadku to nie jest takie proste, że zadecyduję o schudnięciu i natychmiast tracę na wadze. Muszę się trochę bardziej wysilić. Postanowiłam przejść na dietę sirtfood. Tracę kilogramy i bardzo dobrze się z tym czuję. Udało się Adele, więc ja też jestem dobrej myśli

Niedawno Daria Widawska zdradziła w mediach społecznościowych, że dzięki zmianom żywieniowym na razie udało jej się zgubić 8,5 kg:

Jak wiecie, jakiś czas temu podjęłam walkę z nadprogramowymi kilogramami i chcę się pochwalić kolejnym wynikiem - 8,5 kilogramów w dół, co mnie bardzo cieszy i motywuje do dalszej pracy. Mam nadzieję, że wszyscy, którzy podjęli jakieś wyzwanie w swoim życiu czują się równie dobrze jak ja. Pozdrawiam Was i motywuję do dalszej walki

- stwierdziła.

Dieta Adele - na czym polega?

Dieta Adele, czyli dieta sirtfood oparta jest o sirtuiny, czyli grupy białek enzymatycznych wytwarzanych w organizmie, które pozytywnie wpływają na metabolizm, przyspieszają spalanie tłuszczu, regulują poziom glukozy i insuliny w organizmie, co w konsekwencji pomaga schudnąć.

Sirtfood dieta nie wymaga wykonywania wyczerpujących ćwiczeń fizycznych, a regularnego posilania się, z zachowaniem co najmniej 1,5 godzinnej przerwy między posiłkami, z których ostatni powinno się jeść najpóźniej o godzinie 19.

Z jadłospisu wykluczyć należy słodycze, gotowe dania, żywność typu fast food, kostki rosołowe, sosy i zupy w proszku, przetwory z białej mąki.

>>> Zobacz także:

Co to jest dieta SIRT? Jak opracować jadłospis diety sirtfood?

Jak schud­nąć 3 kg w krót­kim cza­sie i zacho­wać zdro­wie?

Martyna Wojciechowska zdradziła, ile waży. „Kobiety próbują dorównać do wzorca, którego tak naprawdę nie ma”

Zobacz wideo: Dieta SIRT - odmładza i odchudza?

Autor: Iza Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości