Gwiazdy

Nie żyje Dawid Ozdoba. "Niech te skrzydła zaniosą Ciebie do ukochanego Dziadka i Babci"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Plejada.pl, cozatydzien.tvn.pl, Facebook
Dawid Ozdoba

Dawid Ozdoba nie żyje. O śmierci tancerza i zawodnika MMA poinformowała jego matka. Mężczyzna cierpiał na depresję. Przed laty spotykał się z Edytą Herbuś.

Nie żyje Dawid Ozdoba

Dawid Ozdoba był tancerzem erotycznym, trenerem personalnym i zawodnikiem MMA. Informację o jego śmierci przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych matka 45-letniego mężczyzny. Na swoim profilu na Faacebooku opublikowała zdjęcie z czarną wstążką i poprosiła o niekomentowanie wstawionego wpisu.

- Synku, Twój czas się zatrzymał. Niech te skrzydła zaniosą Ciebie do ukochanego Dziadka i Babci. Do zobaczenia - dodała na Instagramie.

Odeszli w 2021

Odeszli w tym roku…
Odeszli w tym roku…Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Dawida Ozdobę pożegnali również koledzy z BadBoys ProTeam Polish Chippendales, najbardziej znanej grupy tancerzy erotycznych w Polsce. - Nie pytajcie co, jak, dlaczego. Choroba zwyciężyła. Pomódlcie się, proszę, za spokój jego duszy - czytamy w komunikacie. Zmarły tancerz od lat zmagał się z depresją.

Dawid Ozdoba - kim był?

Dawid Ozdoba studiował na Politechnice Szczecińskiej na Wydziale Mechanicznym. Jego pasją były sporty sylwetkowe. Pracował jako trener personalny i zawodnik MMA, a wcześniej zaistniał jako tancerz erotyczny i założyciel grupy chippendales "Bad Boys".

Sławę w mediach zdobył dzięki udziałowi w programie "Amazonki" (2001 r.). Przed laty był również partnerem Edyty Herbuś.

Kryzys psychiczny - gdzie szukać pomocy?

Jeśli masz objawy kryzysu emocjonalnego - nie czekaj. W Polsce dostępnych jest kilka zupełnie bezpłatnych, całodobowych infolinii, na których znajdziesz pomoc. 

Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym, telefon: 800 702 222

Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Plejada.pl, cozatydzien.tvn.pl, Facebook

Źródło zdjęcia głównego: Diana Domin/East News

Pozostałe wiadomości