Dagmara Kaczmarek-Szałkow urodziła! Dziennikarka przedstawiła światu piękną córeczkę

Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Dagmara Kaczmarek-Szałkow po raz trzeci została mamą! Swoim szczęściem podzieliła się w mediach społecznościowych, pokazując pierwsze zdjęcie swojej córeczki. Zdradziła również jej imię.

Dagmara Kaczmarek-Szałkow urodziła

Dziennikarka urodziła swoje trzecie dziecko, a do szczęśliwego rozwiązania doszło w Wielkanoc. Dagmara pochwaliła się swoją nową miłością na Instagramie, podkreślając, że te minione już Święta będą dla niej wyjątkowe.
Przy okazji zdradziła również imię dziecka.

Nowe życie na Wielkanoc ?? Zosia przyszła na świat przepełniając naszą Rodzinę radością i miłością ??? którą się z Wami dzielę ? Niech te Święta i dla Was będą wyjątkowo piękne ?

- napisała Dagmara Kaczmarek-Szałkow.

Dagmara Kaczmarek-Szałkow szczęśliwą mamą trzech córek

Fani prezenterki są zachwyceni i kierują mnóstwo ciepłych słów w stronę Dagmary. Szczęścia nie kryją również koleżanki z pracy.

Gratulacje! Bądźcie wszyscy zdrowi!

- życzyła Anna Dec.

Gratulacje ?????

– napisała Katarzyna Zdanowicz.

Dagmara, gratulacje! Ale fajnie - trzy dziewczyny! A myślałam, że będzie chłopak!

- dodała Anna Kalczyńska.
Jak zauważyła prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska, to już trzecia córka Dagmary. Prezenterka stacji TVN24 jest już mamą 8-letniej Antoniny i 5-letniej Marii.

Poród w czasach koronawirusa

Dagmara Kaczmarek-Szałkow jest jedną z tych mam, które musiały zmierzyć się z porodem w czasie pandemii koronawirusa. Dziennikarka kilka tygodni przed porodem wyznała, że jest to dla niej trudny czas i sytuacja, która panuje na świecie, bardzo ją stresuje.

To nie jest łatwy czas także dla mam oczekujących narodzin dzieci, jest stres i niepewność, jak będzie. W szpitalach zmienione warunki porodów rodzinnych, ograniczenia w planowych wizytach i badaniach. Dlatego tak ważne jest stosowanie się do wszystkich wskazówek i zaleceń w obliczu

- napisała dziennikarka.
Zobacz też:
Autor: Bartosz Tomaszewski

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości