Gwiazdy

Czy mężczyźni szykują się dłużej od pań? Radosław Majdan: "Nie ma szans"

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Reporter:
Sandra Hajduk
Źródło:
Dzień Dobry TVN
Wielkie wyjścia, wielkie przygotowania
Dzień Dobry TVNWielkie wyjścia, wielkie przygotowania

Mówi się, że na wielkie wyjścia to mężczyźni szykują się dłużej od pań. Jak to jest z kolei u gwiazd? Tego postanowiła dowiedzieć się Sandra Hajduk, pytając o to osoby, które pojawiły się na pokazie mody Rodrigo de la Graza.

Kto dłużej szykuje się do wyjścia? Kostiumografka: "widzę coraz więcej poprawności i klasy"

Pierwszą osobą, która wypowiedziała się w tym temacie był Radosław Majdan.

- Nie ma szans. To jest jasna, prosta i klarowna odpowiedź. Myślę, że żaden mężczyzna nie jest w stanie przygotowywać się tyle co kobieta. Nie mam na myśli tylko mojej żony – myślę, że to jest standard i coś, co jest bardzo normalne – opowiada piłkarz.

Jak dodaje, szykowanie się do wyjścia zajmuje mu 30 minut. Zaznacza, że na przestrzeni lat jego styl uległ jednak zmianie – jak mówi, kiedyś był rock’n’rollowy, a inspiracje czerpał ze swojej duszy.

O zdanie w kwestii ubioru i stylu mężczyzn, zmieniającego się na przestrzeni lat, Sandra Hajduk zapytała Malwinę Wędzikowską.

- Jeżeli mężczyzna zaczyna myśleć o tym, żeby wypastować buty przed wyjściem z domu, dopasować długość nogawki do butów, garnitur do sylwetki, to już duży plus. A jeżeli jeszcze pójdzie do barbera, jeżeli rozumie, czym jest noszenie długich i krótkich mankietów w stroju biznesowym, jest naprawdę dobrze. Ja widzę coraz więcej poprawności i klasy nie tylko na ulicach, ale też w telewizji i showbiznesie - mówi kostiumografka.

Czy mężczyźni do wyjścia przygotowują się dłużej od pań?

Czas przygotowywania się do wyjścia Piotra Stramowskiego ewoluował z czasem. Jak mówi, wydaje mu się, że dziś jest to 10 minut.

U Rafała Collinsa jest to z kolei 5-7 minut, nie licząc prysznica, który jednak zajmuje mu dużo dłużej niż jego kobiecie. Jak zdradza, Sylwia pomaga mu też z doborem odpowiedniego stroju.

- Mój brat Grzegorz trzyma u mnie ubrania, ma tu w Polsce taki drugi dom. Trzyma tu ponad 70 par butów - w domu, w którym nawet nie mieszka – zaznacza przedsiębiorca.

Jak wygląda sytuacja u państwa Rubików? Jak zdradza żona Piotra, Agata, oboje szykują się dosyć szybko. Podobnie jest u Antoniego Królikowskiego, który, jak twierdzi, na galę zebrał się w ekspresowym tempie.

- Moja żona doradza mi bez przerwy. Słucham się jej, bo ma świetny gust. Modę czuje bardziej ode mnie – opowiada aktor.

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości