Córka Tomasza Oświecińskiego nie uczy się w szkole. Wybrała inny sposób na zdobywanie wiedzy

Autor:
Daria
Pacańska
W nowym domu Tomka, Oli i Mai Oświecińskich
W nowym domu Tomka, Oli i Mai Oświecińskich Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Córka Tomasza Oświecińskiego nie uczy się w szkole. Z powodu zobowiązań zawodowych Maja wybrała edukację domową. Nastolatka może pochwalić się doskonałymi wynikami. Jakie oceny otrzymała z egzaminów z matematyki i informatyki?

Tomasz Oświeciński o nauczaniu domowm

Tomasz Oświeciński pokazał na swoim profilu na Instagramie, jak świętuje wspólnie z córką Mają jej sukcesy w szkole. Pod zdjęciem, na którym widać słodkości, napisał, że nastolatka zaliczyła egzamin z matematyki na 6, a z informatyki na 5. Co więcej, Maja uczy się w domu ze względu na swoje zobowiązania aktorskie.

- Z własnego doświadczenia wiem, że nauczanie domowe może być świetnym sposobem na dostosowanie edukacji do indywidualnych potrzeb dziecka. Kiedy pracujesz jako aktorka, czasami musisz działać poza schematem i być elastycznym w swoim planie dnia. Nauczanie domowe daje Ci wolność i elastyczność, którą potrzebujesz, aby skutecznie zarządzać swoim czasem - tłumaczył Oświeciński.

Dzięki takiemu rozwiązaniu Maja Oświecińska, jak podkreśla jej tata, nie musi z niczego rezygnować. - Dlatego uważam, że nauczanie domowe jest świetnym rozwiązaniem dla dzieci, które pracują jako aktorzy. Daje to możliwość zarządzania czasem i pozwala na skuteczne połączenie pracy z nauką.

Maja Oświecińska - czym się zajmuje?

Maja Oświecińska urodziła się w 2009 roku. Podobnie jak jej tata, postanowiła rozwijać swoją karierę aktorską. Nastolatkę możemy oglądać m.in. w serialu "Na Wspólnej", w którym gra Julkę, córkę Igora (w tej roli Jakub Wesołowski).

Nastolatka pasjonuje się też makijażem, w swoich mediach społecznościowych chętnie pokazuje te wykonane przez siebie. Jeździ też konno i bierze udział w zawodach jeździeckich.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości