Gwiazdy

Cher zachwyciła na pokazie Balmain. 76-latka pokazała się w obcisłym kombinezonie

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Cher

Cher skradła show podczas paryskiego tygodnia mody. Wszystkie oczy skierowane były w jej kierunku, kiedy zamykała pokaz Balmain. Gwiazda wyszła na wybieg w roli modelki w dopasowanym kostiumie z lateksu. Dziś wszyscy mówią o jej figurze.

Cher - historia kariery

Cher, a właściwie Cherilyn Sarkisian, na początku swojej kariery poznała Salvatore’a Bono, który stał się dla niej kimś więcej niż tylko partnerem. Mężczyzna szybko zauważył jej talent. Kiedy zostali małżeństwem, wspólnie rozwijali się muzycznie. Pierwszy utwór, "Ringo I Love You", Cher nagrała pod pseudonimem Bonnie Jo Mason. Po rozpadzie małżeństwa zdecydowała się na karierę solową - miała już na koncie dwie samodzielnie nagrane płyty. W 1988 roku wydała album "Cher". Kolejny krążek "Heart of Stone" okazał się wielkim hitem. To właśnie wtedy ukazał się jej kultowy singiel "If I Could Turn Back Time".

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
wideo 2/11

W 2018 roku artystka zapowiedziała swoją ostatnią światową trasę "Here We Go Again". Do dziś pojawia się jednak na branżowych wydarzeniach, gdzie zachwyca paparazzi i gości.

Cher zachwyciła na pokazie Balmain

W minioną środę w ramach Paris Fashion Week odbył się pokaz najnowszej kolekcji Balmain. Projektanci zaskoczyli nie tylko nowymi kreacjami. Tym razem do współpracy zaprosili nieoczywistą modelkę. Mowa o Cher, której gościnny udział zamknął modowe show.

Gwiazda przemknęła po wybiegu w lateksowym kombinezonie. Stylizację artystki uzupełniały buty na platformach oraz rękawiczki. Piosenkarka czuła się, jakby robiła to od lat. Dziś znawcy mody zachwycają się swobodą 76-latki podczas pokazu. Energii na pewno dodał piosenkarce akompaniament w postaci jej wielkiego przeboju "Strong Enough". - Świetnie bawiłam się na scenie, czułam się wspaniale - napisała po wszystkim na Twitterze.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Matt Winkelmeyer/Getty Images

Pozostałe wiadomości