Białostoczanka robi zawrotną karierę za oceanem. "W Polsce nie miałam takiej szansy"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Anna Wendzikowska, Michał Malinowski
Białostoczanka spełniająca swój „American Dream”
Białostoczanka spełniająca swój „American Dream” Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Caroline Derpienski ma zaledwie 21 lat, a już może poszczycić się wieloma sukcesami. Modelka miała szansę pracować dla uznanych projektantów, a jej instagramowy profil cieszy się zainteresowaniem ponad 3 mln internautów. W Dzień Dobry TVN ambitna białostoczanka opowiedziała o początkach swojej kariery.

Caroline Derpienski o pracy w modelingu

Caroline Derpienski pochodzi z Białegostoku, jednak od blisko dwóch lat mieszka na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że praca odgrywa w jej życiu niebagatelną rolę. 21-latka spełnia się w zawodzie modelki, jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

- Jak zobaczyłam, że moja uroda podoba się na całym świecie, zdecydowałam się założyć moje konto. Regularnie wstawiałam zdjęcia, ponieważ zaczęłam dostawać różne propozycje. Zaczęłam od Paryża, Mediolanu. Pokazy mody, sesje zdjęciowe (...). W Polsce jestem trzecia pod względem popularności na Instagramie - przyznała białostoczanka w rozmowie z Anną Wendzikowską.

Caroline Derpienski o życiu za oceanem

Niezwykłą przygodę z modelingiem Caroline Derpienski zaczęła jako nastolatka. Rozpoznawalność zapewnił jej udział w ogólnoświatowym konkursie piękności. W wieku 19 lat modelka podjęła decyzję o przeprowadzce za ocean.

- Niedawno wróciłam z New York Fashion Week, gdzie otworzyłam najwięcej pokazów. Jestem z tego powodu bardzo dumna, po prostu spełniam swoje marzenia. W Polsce nie miałam takiej szansy (...). Zobaczyłam, że tak naprawdę to nie jest rynek dla mnie - wyjaśniła rozmówczyni Anny Wendzikowskiej.

W tym miejscu warto podkreślić, że praca na wybiegu czy imponująca liczba obserwatorów na Instagramie to niejedyne sukcesy, jakimi może poszczycić się Caroline Derpienski. Modelka skończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu, obecnie studiuje biznes i zarządzanie. Co więcej, jest certyfikowaną makijażystą i stylistką.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Anna Wendzikowska, Michał Malinowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości