Bruce Willis skończył 68 lat. Była żona aktora opublikowała urocze nagranie

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
plotek.pl
Bruce Willis w Polsce
Bruce Willis w PolsceDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/4

Bruce Willis 19 marca świętował 68. urodziny. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z przyjęcia solenizanta. Aktor ten wyjątkowy dzień spędził w gronie najbliższych mu osób m.in. byłej żony Demi Moore.

Bruce Willis skończył 68 lat

Bruce Willis jest jednym z najpopularniejszych amerykańskich aktorów. Z powodów zdrowotnych gwiazdor zdecydował się jednak zakończyć karierę i wyłączyć z życia publicznego. U artysty zdiagnozowano otępienie czołowo-skroniowe (znane jako FTD). Schorzenie jest wczesną postacią demencji.

Z okazji urodzin partnerka aktora - Emma Heming Willis wyprawiła mu przyjęcie. Pojawili się na nim najbliżsi solenizanta m.in. jego była żona Demi Moore. To właśnie aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie wzruszający film z uroczystości. Na nagraniu uwieczniono moment, w którym Bruce Willis zdmuchuje świeczki z urodzinowego ciasta. Możemy również zobaczyć, jak dzieci artysty oraz była i obecna partnerka śpiewają "Happy Birthday to You".

Emma Heming Willis o stanie zdrowia męża

Z okazji urodzin Emma Heming Willis postanowiła opowiedzieć fanom, jak choroba zmieniła życie ich rodziny. W zamieszczonym w mediach nagraniu kobieta wyznała, że jest jej bardzo ciężko. - Są urodziny mojego męża. Zaczęłam dzień od płaczu (...). Myślę, że jest to ważne, że widzicie mnie też od tej strony. Często dostaję wiadomości z pytaniami, jak sobie radzę w tej sytuacji. Nie mam wyboru. Chciałabym go mieć. Dodatkowo wychowuję dwójkę dzieci. Czasem w życiu jest taki moment, że po prostu musimy dać radę. Ale czuję smutek i rozpacz. Codziennie. Szczególnie dzisiaj, gdy są jego urodziny - wyjawiła Emma Heming.

Kobieta podziękowała również za wsparcie, które dostaje od fanów. Dodała, że wielu obserwujących regularnie wysyła jej wiadomości, w których starają się podnieść ją na duchu. Wyznała, że to dla niej niezwykle ważne i bardzo to docenia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: GC Images / Getty Images

Pozostałe wiadomości