Britney Spears zaginęła? Policja zjawiła się w domu gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Britney Spears

Britney Spears zaniepokoiła fanów swoim zniknięciem na Instagramie. Wielbiciele artystki nie siedzieli z założonymi rękami, tylko zaczęli działać i zgłosili sprawę na policję. Czy artystka jest w niebezpieczeństwie?

Britney Spears - co się dzieje z gwiazdą?

Życie Britney Spears od 2007 roku niemalże nieustająco niepokoi fanów. Po załamaniu nerwowym gwiazda została częściowo ubezwłasnowolniona. Piosenkarka przez długi czas nie mogła wydawać pieniędzy, które zarabiała. Kontrolę nad fortuną miał jej ojciec.

Zagraniczne gwiazdy

Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth PaltrowDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/12

W końcu w listopadzie 2021 r. sąd w USA zwolnił Britney z kurateli, która trwała od 2008 roku. Przez 13 lat nie miała kontroli nad swoim życiem prywatnym, a także majątkiem szacowanym na 60 mln dolarów. Od tamtej chwili artystka zamieszczała w sieci coraz dziwniejsze treści. Aż w końcu zniknęła. Co się stało z Britney Spears?

Britney Spears zaginęła?

Artystka usunęła niedawno profil na Instagramie, ale postanowiła wrócić na chwilę do przestrzeni publicznej, by odnieść się do wezwania do jej domu policji. Gwiazda nie wydaje się być zadowolona z tego, co zaszło.

 - Jak wszyscy wiecie, na podstawie jakichś telefonicznych żartów, do mojego domu została wezwana policja. Kocham i uwielbiam moich fanów, jednak tym razem sprawy zaszły trochę za daleko, a moja prywatność została naruszona. (...) Ponownie zostałam przedstawiona w kiepskim i niesprawiedliwym świetle przez media - pisze piosenkarka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

Pozostałe wiadomości