Britney Spears pozostanie pod kuratelą ojca. Sąd odrzucił jej wniosek

Sąd uznał, że Jamie Spears nadal będzie decydował o życiu prywatnym i finansowym córki Britney Spears. Fani wokalistki takich hitów jak "Toxic" czy "Oops!... I Did It Again", którzy prowadzą akcję "uwolnić Britney", nie kryją rozczarowania.

Szokujące zeznania Britney Spears

Zeznania Britney Spears wstrząsnęły całym światem. Piosenkarka ujawniła bowiem, jak naprawdę wygląda sprawowana przez jej ojca kuratela. Mężczyzna kontroluje każdy aspekt jej życia. - Moja rodzina nie zrobiła żadnej cholernej rzeczy, żeby mi pomóc. Wszystko musiało być zatwierdzone przez mojego tatę – mówiła. Fani wokalistki skrzyknęli się i stworzyli akcję "uwolnić Britney", która nie przyniosła pożądanego efektu. Okazało się, że sąd wysłuchał Britney, ale zdania nie zmienił.

Sąd odrzucił wniosek Britney Spears

Według portalu TMZ sędzia orzekł, że Britney Spears pozostanie pod kuratelą ojca "przynajmniej na razie". Uzasadnienie wyroku nie jest jeszcze znane. Z kolei adwokat piosenkarki Sam Ingham wnosił też o to, by Jamie Spears został zastąpiony przez zewnętrzną firmę, która byłaby jedynym zarządcą majątku Spears, ale sędzia i ten wniosek odrzucił.
Fani artystki nie kryją oburzenia po wyroku. "Wstyd!", "Sprawiedliwość i wolność dla Britney!" – piszą w sieci. Koleżanki i koledzy po fachu również zabrali głos, wspierając gwiazdę, w tym m.in. Justin Timberlake, Mariah Carey czy Christina Aguilera, która zamieściła wpis na Twitterze.
Moje serce jest z Britney. Zasługuje na całą prawdziwą miłość i wsparcie z całego świata – napisała.

Historia Britney Spears

Przypomnijmy, że 13 lat temu Britney Spears w związku z trudnościami psychicznymi i załamaniem nerwowym została sądownie ubezwłasnowolniona, a kuratelę nad nią przyznano jej ojcu Jamesowi oraz prawnikowi Andrew Walletowi. Od tamtego czasu piosenkarka nie może podjąć samodzielnie żadnej decyzji dotyczącej zdrowia, finansów czy kariery .
Zobacz wideo: Fani wspierają Britney Spears! Tłumy zgromadziły się przed sądem w Los Angeles, gdzie odbyła się rozprawa w sprawie wokalistki
Zobacz także:
Autor: Dominika Czerniszewska
Źródło: TMZ

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości