Gwiazdy

Britney Spears pozuje topless. Paris Hilton komentuje zdjęcie byłej przyjaciółki

Gwiazdy

Justin Timberlake

Britney Spears opublikowała bardzo odważne zdjęcie. Ubezwłasnowolniona gwiazda coraz śmielej używa mediów społecznościowych w komunikowaniu się z fanami. Teraz piosenkarka szokuje nagością. Odważne zdjęcie może szokować.

Britney Spears topless

Britney Spears znów znalazła się w centrum zainteresowania, gdy na jaw wyszły zasady, według których jej ojciec sprawuje nad nią kuratelę. Okazało się, że piosenkarka w najdrobniejszych sprawach musi prosić o zgodę opiekunka, nie może sama prowadzić samochodu ani zrezygnować z leków psychotropowych oraz obowiązkowej antykoncepcji.

Od czasu przerażających zeznań wokalistka coraz częściej publikuje treści, w których odnosi się do swojej sytuacji. Zabrała m.in. głos w sprawie występu jej siostry Jamie Lynn, która podczas jednej z gal wykonała jej piosenki oraz zwróciła się do fanów krytykujących jej taneczne popisy na Instagramie.

Teraz gwiazda postanowiła zaprezentować się niemalże nago. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym nagi biust zasłania zaplecionymi dłońmi. Jedynym elementem stroju na zdjęciu jest rozpięta kusa spódniczka.

Britney Spears i Paris Hilton - historia przyjaźni

Odważna fotografia wzbudziła niemałe zamieszanie wśród fanów Britney. Zdjęcie postanowiła skomentować Paris Hilton, które swego czasu była wierną towarzyszką alkoholowych ekscesów gwiazdy popu.

- To seksowne - napisała celebrytka, przywołując swoje słynne powiedzenie.

Przyjaźń pomiędzy Britney Spearsz dziedziczką hotelowej fortuny rozkwitła, gdy piosenkarka zdecydowała się na rozwód. Wówczas Britney bawiącej się w towarzystwie Paris i Lindsay Lohan były tematem numer jeden mediów na całym świecie.

Zanim artystka zorientowała się, że głośne imprezy w towarzystwie ówczesnej pracodawczyni Kim Kardashian nie służą jej wizerunkowi, została m.in. sfotografowana bez bielizny. Ostatecznie Britney zerwała kontakt z byłą przyjaciółką. Po latach Paris wyznała, że chciałaby pomóc piosenkarce w odzyskaniu kontroli nad własnym życiem.

Zobacz wideo: Co się dzieje z Britney Spears?

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości